Socialinių tinklų žvaigždė Antanas Jakimavičius prisipažįsta, kad iš dalies tiki likimu, tačiau ir neabejoja, jog pats žmogus jį koreguoja savo pasirinkimais. Daugelis net nepagalvotų, kad toks žavingas, iškalbus ir populiarus vaikinas prieš keletą metų buvo visai priešinga asmenybė. „Stengiuosi kuo daugiau išbandyti, kuo daugiau daryti. Kai buvau paaugliukas, man buvo gal 13-15 metų, aš buvau intravertas ir bijojau visko. Aš bijojau eiti į mokyklą, bijojau bendraamžių, mokytojų. Tuo metu atrodė, kad jau geriau gausiu dvejetą nei eisiu atsiskaityti eilėraštį prieš klasę. Svarbiausia išeiti iš savo komforto zonos, stengtis įveikti savo baimes. Ir net nepastebi, kaip gyvenimas pradeda suktis kita kryptimi”, – savo praeitimi 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ dalinsis A. Jakimavičius.

 

Antanas J

 

Atvirame interviu Antanas papasakojo vieną skaudžiausių savo gyvenimo momentų, kuris pakeitė jo gyvenimą. Dabar, turėdamas tūkstantines minias sėkėjų, vaikinas prisimena kodėl taip svarbu motyvuoti jaunus žmones, todėl stengiasi kuo daugiau važiuoti į mokyklas ir kalbėtis su jaunimu. „Vienu momentu nebemačiau prasmės gyvenime. Buvau paauglys ir mano gyvenime įvyko lūžis. Viskas, pasakiau sau, nebenoriu. Dabar net negaliu pasakyti, kodėl aš taip galvojau. Buvo momentas, kai stovėjau ant tilto krašto ir norėjau nušokti. Čia vienas skaudesnių mano gyvenimo momentų. Iš tikrųjų, kai dabar pagalvoji, viskas buvo gerai, viską turėjau, tėvai manimi labai rūpinosi, namuose viskas buvo gerai. Tik mano baimės viduje pranoko visą tobulą gyvenimą, kurį turėjau. Patyčios mokykloje ir visa kita. Todėl prisiminus tą momentą, kai norėjau dėti žingsnį nuo tilto, kažkas viduje mane sustabdė: tu turi gyventi“, – savo išgyvenimus pasakos Antanas.

 

Antanas

 

Labai paprastas, draugiškas ir kūrybingas jaunuolis teigia, kad gyvenime svarbu įveikti savo baimes ir nebijoti kalbėtis su artimiausiais. Socialiniuose tinkluose spindintis ir atrodo išbandantis įvairiausius dalykus Antanas pasakoja, kad dėl to ką turi dabar, turėjo perlipti pats per save. „Pradėjau daryti dalykus, kurių niekada nebuvau daręs. Pradėjau dažiau išeiti iš komforto zonos, pradėjau kurti video blogus „Youtube“ kanale. Ėjau į visus mokyklos renginius, bandyti juos vesti, nors tuo metu neįsivaizdavau, kaip tai padarysiu, nes aš net prieš žmones bijojau stovėti. Kuo daugiau rodžiausi viešumoje, stengiausi kuo daugiau bendrauti su žmonėmis. Tada aš pasikeičiau kardinaliai, svarbiausia nebijoti susidurti su savo baimėmis“, – motyvuos A. Jakimavičius.

 

Šį ketvirtadienio vakarą Antanas pasidalins ne tik savo asmeniniais skaudžiais išgyvenimais, bet ir papasakos savo visų veiklų užkulisinę dalį laidoje „Monikos užkulisiai“, 22 val., tik per 2TV.