Jau šįvakar žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – dar vienas šios vasaros eterio bučinys – socialinis eksperimentas „Aklos vestuvės“. Nuo šiol pirmadieniais 20.00 val. žiūrovai sužinos kokios asmenybės ir kodėl ryžtasi unikaliam sprendimui – prisiekti amžiną meilę prieš televizijos kameras.

 

TV3_Aklos_vestuves_1

„Pradedame socialinį eksperimentą, kurio tikslas – ne šokiruoti, o padėti vienišiems žmonėms žengti pirmą žingsnį“, – tikina prodiuserių kompanijos „TV Manija“ komanda. „Aklos vestuvės“ – pasakojimas apie 6 viengungius, kurie pasineria į mėnesį truksiantį eksperimentą: „Mes tikimės, kad jis laimingai tęsis visą gyvenimą.“

 

Šįvakar 20.00 val. „Aklų vestuvių“ premjeroje TV3 žiūrovai išvys dalyvių veidus ir sužinos, ką apie juos mano laidos ekspertų komanda. Kaip tik ji atrinko dalyvius iš gausaus būrio vienišių. Asmenybių veido bruožus, charakterio savybes, pomėgius, požiūrius gretino profesionalai: šeimos psichologas ir psichoterapeutas Gediminas Navaitis, šeimos psichologė Ramunė Želionienė ir veidotyros specialistė Eglė Pelienė.

 

Ekspertai rėmėsi testais, biografijos tyrimais, antropologijos medžiaga, atrinko ir suporavo 6 vienas kito nepažįstančius žmones. Šįvakar žiūrovai susipažins su trimis merginomis – 28-erių prekybininke Aldona, 30-mete baro administratore Indre ir 33-ejų pardavimo vadybininke Inga. Trys dalyviai vaikinai: 28-erių statybos darbų vadovas Andrius, 33-ejų grilininkas Lukas ir 37-erių šiuo metu studijuojantis Denis.

 

Šįvakar dalyviai pasakos savo gyvenimo istorijas, susitiks su ekspertais. Kurie dalyviai ir kodėl, pasak ekspertų, vienas kitam tinka labiausiai? Kodėl jie galėtų tapti šeima?

 

Trijų socialiniame eksperimente dalyvaujančių porų vaikinai su merginomis pirmą kartą išvys vieni kitus tik lemtingąją savo vestuvių dieną. TV3 premjeros – socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ – dalyvių pirmosios emocijos ir išgyvenimai – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val.

 

Socialinis eksperimentas „Aklos vestuvės“ – pirmadieniais 20.00 val. tik per TV3!