Tragiškos meilės istorijos neapleidžia merginų grupės „Sirenos“ narių. Neseniai su sužadėtiniu išsiskyrė grupės lyderė Renata Klimaitytė. Panaši istorija aplankė ir kitą „Sirenų“ narę Alvydą Chmelevskytę.

 

Sirenos

Alvyda ir Renata – geriausios draugės, tačiau taip sutapo, kad abi gražuolės turėjo išgyventi nepavydėtinas meilės istorijas bei vyrų išdavystes.

 

R. Klimaitytė išsiskyrė su savo sužadėtiniu. Kaip sako pati Renata, istorija buvo gan įdomi – prieš pat vestuves paskambino nepažįstama moteris, kuri pasakė, kad jos vyras neištikimas su ja. „Paskambino moteris ir pasakė, ką veikė, kur buvo, ką darė“.

 

Tuo tarpu A. Chmelevskytė apie neištikimybę sužinojo tik tada, kai buvo sumainyti tuoktuvių žiedai.

 

„Žmonės su laiku keičiasi, jie tampa kitokie ir rutina daug ką lemia. Jau anksčiau galvojau, mūsų tėvų laikais jie santykius mokėdavo išsaugoti, o dabar mes esam tinginiai: jei kas, ir viskas, skirstomės“, – laidos KK2 žurnalistams šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. pasakos A. Chmelevskytė.

 

Alvyda sako supratusi, kad jos vyras pasuko į kairę, tačiau jau buvo sunku suvokti, kodėl jis taip pasielgė. „Man atrodo, kad išnaudojau visus kozirius, buvo tikrai bandyta, bet turbūt taip turėjo būti“, – pasakos dainininkė.

 

Dėl byrančios meilės gražuolė kaltino tik save. „Nesu patyrus meilės be atsako, esu patyrusi tai, ką reiškia, kai tau pasako, kad tavęs nebemyli. Tai yra skaudžiausia“, – laidoje KK2 kalbės A. Chmelevskytė. Alvydos vyras visgi neįvertino jos pastangų ir išėjo.

 

Visas merginų grupės „Sirenos“ atlikėjų skyrybų dramas žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.