Naujasis Alytaus meras Vytautas Grigaravičius pirmojo miesto tarybos posėdžio metu buvo nemaloniai nustebintas – kadenciją baigęs meras Jurgis Krasnickas bei kiti jo kolegos savivaldybės patalpose net nesislėpdami darbo kabinetuose vartojo alkoholį.

LNK laidos KK2 žurnalistams užsukus į vicemerės Nijolės Makštutienės kabinetą, buvę ir esami naujos tarybos nariai Arvydas Švirmickas, Saulius Janulevičius bei Kęstutis Bernatavičius sutriko ir kaip mat pradėjo slėpti butelius ir taureles po stalu.vlcsnap-2015-04-21-11h39m05s187_1024x576

Atsisveikinimo su valdžia šventę iš Alytaus miesto savivaldybės šį antradienio vakarą 19.30 val. transliuos LNK laida KK2.

Naujosios Alytaus tarybos narys Arvydas Švirmickas išvydęs žurnalistus pradėjo teisintis.

„Aš nežinau, kas čia vyksta, aš kai čia atėjau, jau taip buvo. Neragavau, nežinau“, – žurnalistams teisinosi politikas.

Žurnalistams pauosčius bei nustačius, kad politikai vartoja alkoholį, A. Švirnickas tęsė: „Tai gali būti (alkoholis), nes aš čia tik atėjau, atsisėdau ir mes šnekamės“.

Aplankius Alytaus mero kabinetą, ten žurnalistai sutiko kadenciją baigiantį ir nerišliai kalbantį J. Krasnicką, kuris teigė, kad savivaldybėje balius vyksta su V. Grigaravičiaus žinia. „Vyksta su Grigaravičiaus žinia, dabar meras jau jis, kodėl jis leidžia – klauskite jo“, – sakė J. Krasnickas.

Atvykęs naujasis meras V. Grigaravičius neslėpė, kad yra nusivylęs kolegomis.

„Nemalonus čia siurprizas man. Darbo metu negali būti girtaujama“, – žurnalistams kalbėjo naujasis Alytaus miesto vadovas.

Buvęs Alytaus meras J. Krasnickas visuomenės dėmesį patraukė metų pradžioje, kai buvo paviešinti slapti jo pokalbiai, kuriuose užfiksuotas labai margas J. Krasnicko pasisakymas – apie Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) ir planus „nu**zdinti“ vieną kitą milijoną.