Kai kurios gyvenimiškos situacijos nutinka beveik kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Prieštaringos ir greitai besikeičiančios moterų mintys stebina vyrus, kurie, pavyzdžiui, niekaip negali suprasti, kodėl moteris, išėjus į parduotuvę pieno ar duos, grįžta su naujais aukštakulniais bateliais. Kartais atrodo, kad kai kurios moterys ir merginos vadovaujasi tik joms vienoms suprantama logika ir ženklų interpretavimo sistema!

 

situacijos

Situacijos, kuriose save atpažins beveik visos moterys:

 

  • Išeiti duonos, grįžti su naujais bateliais. Seniai anekdotu tapusi gyvenimiška situacija, kai moteris, pasakė vyrui, kad eina į parduotuvę duonos. Po kelių valandų vyras sunerimsta, kas jau nutiko (gal niekaip negali išsirinkti geriausios duonos prekybos centro lentynoje), kad ji negrįžta. Parduotuvė už kampo, galvoja jis, moteris neturėjo tiek ilgai užtrukti. Po dviejų valandų ji galiausiai grįžta namo su didžiuliu pirkinių krepšiu, kuriame nauji, dailūs bateliai, kelių rūšių sūrio, vaisių, šampūnas, o duonos nėra. Pasirodė, kad eidama apsipirkti mergina tiesiog pamatė nuostabius batelius, kokių seniai norėjo. Po to prisiminė, kad baigiasi sūris ir kiti produktai. Nors duona taip pat baigėsi, bet apie tai ji pamiršo.

 

  • Paskutinius pinigus išleisti vaistams nuo galvos skausmo ir taksi. Yra moterų, kurios geba nepaprastai elegantiškai išleisti paskutinius pinigus. Ir net ne savo pačių, bet tuos, kuriuos pasiskolino, likus kelioms savaitėms iki algos. Pavyzdžiui, paskolinate tokiai draugei pinigų ir vieną gražią pavasario dieną nusprendžiate kartu pasivaikščioti po parką. Tačiau bevaikštinėdamos prieinate vaistinę ir draugė pasiskundžia, kad jai skauda galvą, todėl turi užeiti ir nusipirkti vaistų. Pasivaikščiojusios jūs suprantate, kad jau vėlu, todėl ji nusprendžia už paskutinius, pasiskolintus pinigus išsikviesti taksi. Taigi, ne tada, kai moteris nebeturi pinigų, kartais ji geba labai grakščiai išsisukti!

 

  • Visur pastebėti ženklus. Vyrams sunku suprasti, kaip moterys bet kurioje situacijoje geba pastebėti pačius įvairiausius likimo ženklus, kurie, regis, net turi tam tikrą sistemą. Pavyzdžiui, jeigu kažkas sutrukdo (nutinka kažkas nenumatyto) išeiti iš namų, tai yra ženklas, kad ir nereikėjo niekur šiandien eiti. Gali būti ir tokia situacija: mergina susitaria su vaikinu eiti į kiną. Ji ateina į sutartą vietą laiku, bet vaikino nėra. Paaiškėja, kad jie nesusikalbėjo: vaikinas kvietė ją į kiną rytoj, o ne šiandien. Nusivylusi mergina grįžta namo. Grįžta namo. Ateina rytojus. Ji paskambina tam vaikinui. Jis atsako, kad dar yra darbe, bet pasistengs rasti šiek tiek laisvo laiko vakare. Ir jis tikrai stengiasi šį kartą jos nenuvilti: galvotrūksčiais lekia, vejasi autobusą, įkrenta į balą. Atvyksta į pasimatymo vietą visas susitaršęs ir susitepęs, o jo išrinktoji laukia visa graži ir elegantiška. Nenorėdamas, kad taip nutiktų, vyras paskambina merginai ir sako, kad geriau pasimatymą nukelti kitai dienai. Tai moteris supranta kaip ženklą ir trečią kartą susitikti nebeketina. Jeigu aplinkybės jau du kartus susiklostė taip, kad jie negalėjo susitikti, vadinasi, jiems nelemta būti kartu. Taip tarsi pati visata įspėja, kad šitų santykių geriau vengti. Taigi, jie taip ir nesusitiko. Vyras lieka taip ir nesupratęs, kas nutiko, o moteriai tai akivaizdu – tai buvo ženklas.

 

  • Blyneliai už tūkstantį ar kelis šimtus eurų. Štai pavyzdys: viena moteris nusprendė išvykti paatostogauti į Milaną. Kartu su drauge atvyko į oro uostą, bet iki skrydžio dar buvo likusios visos 4 valandos. Taigi, jos nusprendė prisėsti gražioje vietoje ir suvalgyti ką nors skanaus, kas nekainuotų per daug brangiai. Taigi, jos nusprendžia, kad jei jau yra laiko, jos gali nuvykti į miesto centrą, pavalgyti restorane ir grįžti atgal. Kaip sakė, taip ir padarė: jau netrukus sėdėjo jaukiame restoranėlyje, valgė skanius blynelius ir kalbėjosi. Po to ilgai laukė autobuso, važiuojančio į oro uostą. Tačiau grįžti pavyko laiku. Tada jos nusprendė dar kartą patikrinti savo bilietus ir pastebėjo, kad lėktuvas pakyla jau už 40 min. Paknopstom jos bėga iki keleivių registracijos, greitai pereina patikrinimą ir… pamato, kaip lėktuvas į Milaną skrenda be jų. Merginoms teko pirkti naujus bilietus, šį kartą be jokių nuolaidų, nes jos vis dėlto norėjo, nusigauti iki Milano.