Vienos žinomiausių pasaulio modelių Simonos Starkutės gyvenime – permainos. Mergina KK2 žurnalistams prasitarė, kad ketina persikelti gyventi į Majamį (JAV), kuriame toliau kurs vardinius savo rūbus bei sieks užkariauti naujas rinkas.

 

Starkute emigruoja1

 

„Daug kas sako, kad Amerika – svajonių šalis, iš tikrųjų verslo galimybės yra visai kitokios, rinka visai kitokia“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos S. Starkutė.

 

Starkute emigruoja2

 

Simona pasakoja, kad jau dabar jos kurtus rūbus užsisako žmonės iš Vokietijos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, o visai neseniai Simona sutarė ir su Čikagos „butikais“, kad šie pardavinės jos produkciją.

 

Starkute emigruoja3

 

„Bandau Ameriką, nes ten tikrai kitokios galimybės, amžiaus cenzas  visai kitoks, ten puikiai pilnu pajėgumu dirba mano metų merginos. Bet planai planais, o gyvenime viskas gali pasisukti, apsiversti aukštyn kojomis, gal aš niekur neišskrisiu, bet planuoju“, – sakė S. Starkutė.

 

Starkute emigruoja4

 

Gražuolei ne kartą turtingi vyrai siūlė tekėti ir gyventi prabangoje, tačiau Simona niekada nesutiks jaustis verge už prabangius kailinius ar keliones: „Buvo tokių galimybių ir yra tokių galimybių, bet vėlgi, aš manau, kad kiekvienas žmogus turi save realizuoti“.

 

„Kiekvienai moteriai reikėtų pagalvoti, kas bus po tų skyrybų. Kai situacija pasikeičia, tai žmonės atima ir mašinas, ir žiedus, ir auskarus nukabinėja nuo moterų, ir kailinius. Esu girdėjusi, kad ir implantus išima“, – laidoje KK2 pasakos S. Starkutė.

 

Simona žurnalistams atvirauja, kad ją emigruoti paskatino ir vis labiau kylančios kainos mūsų šalyje, ypač kurortuose. Šiemet mergina atostogavo Nidoje, Prancūzijoje ir Graikijoje. Gražuolė liko apstulbusi – kainos beveik vienodos, o kokybės net nėra ko lyginti.

 

„Mes patys matome, kad kyla visos kainos, skirtumai tarp mūsų pajūrio kainų ir užsienio pajūrio kainų yra labai neženklūs. Kada tu Nidoje susimoki už šaltibarščius 8 eurus arba už makaronus 11 eurų“, – kalbėjo S. Starkutė.

Visą interviu su Simona Starkute žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.