Pirmadienį, lapkričio 16 dieną, 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Užmirštas grožis“ – skaudžios gyvenimo pamokos, sudaužiusios širdį šešių vaikų mamai, kuri vis dar viliasi sulaukti tikros meilės. „Sau ko palinkėčiau? Kaip mamai – tai užauginti gerus vaikus, o kaip moteriai – tai nežinau. Na, norisi kažko tokio, norisi meilės didelės. Nejaugi aš nenusipelniau, kad mane kažkas mylėtų?“ – sako laidos herojė Jurgita Tiškovienė, kuri vos 18 metų pastojo nuo vedusio vyro. Jurgitos gyvenimas griuvo kartu su ateities svajonėmis.

 

LR_TV_UG_Po pasikeitimo

 

Pirmagimis susirgo cerebriniu paralyžiumi, o vaiko tėvas atsisakė ne tik Jurgitos, bet ir neįgalaus sūnaus. Tikros meilės paieškos tęsėsi, tačiau kiekvieną kartą nauji jausmai sukeldavo ir naujus skaudžius išgyvenimus. Vienas po kito gimę vaikai nuo skirtingų vyrų šiandien globos ir meilės sulaukia tik iš mamos.

 

LR_TV_UG_Pries pasikeitimus

 

Vaikų tėvai šeimos gyvenime nedalyvauja. Jurgita, slaugydama negalintį vaikščioti sūnų ir  prižiūrėdama kitus penkis mažamečius vaikučius, pati buvo atsidūrusi ant mirties slenksčio. „Aš keturias dienas iš viso nieko nebuvau valgiusi, nes maistą atiduodavau vaikams“, – braukdama ašaras, apie slogią praeitį pasakoja 33 metų šešių vaikų mama, kurios pirmą kartą po ilgų bemiegių naktų patirtas grožio terapijos poveikis – jau šį pirmadienį, lapkričio 16 dieną, 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Užmirštas grožis“: prie Jurgitos išvaizdos prisilietusi profesionali stiliaus komanda paslėps nuovargį jos veide, pažadins moterišką žavesį ir išsklaidys liūdesį akyse.

 

Realybės drama ,,Užmirštas grožis“ – šeštadieniais 17.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.