„Mano gyvenime atsirandantys vyrai – arba vedę ir ieškantys trumpalaikių nuotykių, arba keistuoliai, arba tokie, kurie žiūri į mane kaip į gerą draugę, o ne potencialią partnerę…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ 21 val. pasakos dainininkė Donata Virbilaitė.

 

vlcsnap-2018-04-09-11h40m17s574

Donata sako neketinanti vaidinti tyros, nekaltos mergelės – ji turėjo ne vieną draugystę, tačiau romanai su vyrais kaskart baigdavosi skausmingai. Žaviai raudonplaukei, pasak jos pačios, meilėje nesiseka taip, kad apie kuriozus, nutikusiais su priešinga lytimi, net knygą galėtų parašyti.

 

Vienas pirmųjų vaikinų, su kuriais susitikinėjo Londone, buvo jamaikietis. Dainininkė sako, tik po kelių mėnesių supratusi, kad ji vyro gyvenime – ne vienintelė. „Jie įpratę turėti žmoną ir dar po kelias drauges, kaip sakoma, laisvalaikiui praleisti“, – pasakos Donata. Dainininkė papasakos ir apie vyrų melą, su kuriuo ne kartą susidūrė pažinčių portaluose. „Vyrai save pristatydami kaip svajonių princus meluoja kur kas žiauriau, nei moterys“, – sakys Donata.

 

Donata spėlios, kad nesėkmingos meilės paieškos jos gyvenime, kaip pasakytų psichologai, ko gero susijusios su jos pačios šeima. Jai buvo 7-eri, kai tėvai nusprendė skirtis ir pranešė tai per didžiąsias metų šventes…

 

„Mano mamai tai buvo viso gyvenimo trauma. Galbūt būtent todėl ir aš užaugau tokia nepriklausoma, atvira, ir tiesi“, – svarstys Donata.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 21.00 val. per LNK.