Kultiniame TV3 televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“ išgarsėjusi, Galinos heroję įkūnijusi aktorė Vitalija Mockevičiūtė ėmėsi naujo vaidmens. Jau nuo šios savaitės aktorę žiūrovai matys pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. naujame komiškame seriale „Nuovada“.

 

TV3_Nuovada_Vitalija_Mockeviciute

 

Pirmadienį eteryje startavęs serialas sulaukia vis didesnio žiūrovų susidomėjimo. Preliminariais TNS LT duomenimis, premjera pritraukė 17,8 proc. žiūrovų, o vakar rodyta antroji serija – 19,5 proc., kai artimiausio konkurento tuo metu rodyta programa – vos 12,8 proc.

 

TV3_Nuovada_Vitalija_Mockeviciute_2

 

V. Mockevičiūtė sako, kad naujasis jos personažas niekuo nepanašus į jos ne vieną sezoną kurtą Galiną, nors kelias dešimtis įsimintinų vaidmenų teatre ir televizijoje sukūrusi aktorė visiems geriausiai pažįstama būtent, kaip griežta ir emocionali Galina iš „Moterys meluoja geriau“.

 

TV3_Nuovada_Vitalija_Mockeviciute_3

 

Naujame TV3 seriale „Nuovada“ V. Mockevičiūtė ėmėsi geraširdės žmonos ir namų šeimininkės vaidmens. „Šis mano vaidmuo visai nepanašus į Galiną, o kaip tik visiškai priešingas. Ji yra jauki, šilta moteris, namų šeimininkė, atleidžianti. Naujasis mano vaidmuo skirtingai nei Galina myli savo vyrą. Viskas jose yra priešingai“, – šypsodamasi pasakojo V. Mockevičiūtė.

 

Seriale „Nuovada“ aktorė demonstruos ir naują stilių. Klasikiniai akiniai, romantiški drabužiai, visuomet dailiai sutvarkyti plaukai ir jokių ryškių spalvų – tokią aktorę nuo šiol matys televizijos žiūrovai. „Serialo stilistės ir makiažo specialistės labai stengiasi mane pakeisti“, – sakė aktorė.

 

V. Mockevičiūtė, paklausta ar nėra sunku atsiriboti nuo į ją tiesiog įaugusio Galinos personažo įvaizdžio, prisipažino, kad ji, kaip profesionalė, netapatina savęs su vienu vaidmeniu, todėl šios etiketės nė nejaučianti. Tačiau ji pripažįsta, kad tiek Galinoje, tiek naujame vaidmenyje yra nemaža dalis jos pačios.

 

„Tiesą pasakius, aš net nelabai jaučiu tą „štampą užsidėjusi“, nes esu sukūrusi labai daug skirtingų vaidmenų. Manau, kad visi aktoriai ir jų sukurti vaidmenys yra bent jau kažkuo panašūs. Juk jie kalba tuo pačiu balsu, akys jų tos pačios. Aktorius ir jo personažas visada turi kažkokių panašumų“, – mano Vitalija.

 

Nauja komiška drama „Nuovada“ – serialas, kuriame atsiskleis marga trijų kriminalistų kasdienybė. Tikrais profesionalais mėginantys tapti policininkai nuolat susimaus, o nesėkmės skaudžiai atsilieps jų gyvenimams. Seriale V. Mockevičiūtei patikėtas vieno iš trijų kriminalistų žmonos vaidmuo.

 

Nors filmavimo darbai dar tik prasidėjo, tačiau žinoma aktorė neabejoja, kad šis serialas sulauks būrio gerbėjų. „Šis serialas yra labai šiltas. Man atrodo, kad jame tikrai netrūks tokio lengvo ir gero humoro. O mano personažas dar tikrai nustebins“, – žada V. Mockevičiūtė.

 

Komiškas serialas „Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!