Visais laikais Holivudo gražuolės puoselėjo savo prigimtinį grožį. Jos puikiai suprato, kad geri genai bus nieko verti, jei nesirūpins savo išvaizda. Žiūrint iš šių dienų perspektyvos senųjų Holivudo legendų grožio gudrybės buvo kiek keistokos. Pavyzdžiui, Marlena Ditrich veido patempimo procedūras atlikdavo su lipniąja juostele ir auksinėmis grandinėlėmis. Džin Harlou kas savaitę balindavo plaukus balikliu ir amoniaku. O penktojo dešimtmečio Holivudo ikona Rita Heivort grožio procedūromis, regis, paslėpė savo kilmę.

 

Sunku patikėti, kad senojo Holivudo aktorė Džoan Krauford (Joan Crawford), turėjusi vienos nakties nuotykį su Merilin Monro, buvo 160 cm strazdanota raudonplaukė. Norėdama numesti svorio ji pradėjo bėgioti, kramtydavo skruostų vidinę pusę bei gumą, kad žandikaulio linija būtų išraiškingesnė. Šalia visada turėdavo būti dubuo su lediniu vandeniu, kad gražuolės oda visada atrodytų skaisti. Kūno odą ir plaukus lepino majonezo kaukėmis.

 

Kalbama, kad pavydėdama Gretai Garbo išraiškingų žandikaulių, Marlena Ditrich (Marlene Dietrich) naudodavo tamsesnę pudrą, kad susikurtų dailesnę veido formą. Kai pradėjo ryškėti pirmosios raukšlės, Marlena odą patempdavo lipniąją juostele, ant kurios priklijuota auksinė grandinėlė.

 

Dešimtmečius sklandė gandai, kad Merlin Monro tapo seksualia deive, nes slapta pasidarė nosies ir skruostų implantų operacijas. Kalbama, kad Merlin kiekvieną vakarą veidą ištepdavo vazelinu.

 

Vos atvykusi į Holivudą viena gražiausių 1932 metų moterų Greta Garbo (Greta Garbo) turėjo gerokai pasistengti dėl savo išvaizdos, kad gautų užsakymų. Visų pirma ji turėjo numesti apie 15 kg svorio, susidėti naujus dantis, elektrolizės procedūromis pakeisti plaukų augimo liniją bei nusiskusti antakius. Tapusi žvaigžde ji niekada neišeidavo iš namų neparyškinusi akių.

 

Ketvirtojo dešimtmečio aktorė Džin Harlou (Jean Harlow) garsėjo akinamai baltais plaukais ir apgamu ant skruosto. Kas savaitę plaukus ji balindavo muilų drožlių, peroksido, amoniako, baliklio mišiniu. Nuo tokių procedūrų gražuolei ne tik stipriai slinko plaukai, bet ir nuodingi garai lėmė inkstų veiklos sutrikimus, dėl kurių gražuolė mirė sulaukusi vos 26 metų.

 

Sunku patikėti, kad tobulos išvaizdos raudonplaukė Rita Heivort (Rita Hayworth) kažkada buvo meksikietė šokėja. Dėl išvaizdos jai teko iškęsti skausmingas elektrolizės procedūras, kurios pakėlė plaukų augimo liniją. Ji rausvai plaukus dažė kas tris dienas. Aktorės viena akis buvo šiek tiek mažesnė už kitą, todėl kas kartą makiažo meistrai ant mažesnės akies kampučio priklijuodavo mažytę juostelę, kad optiškai akys atrodytų vienodos.

 

Natūrali juodaplaukė sceniniu vardu Karolė Lombard ( Carole Lombard) taip pat balino plaukus, išsipešiojo antakius ir nusipiešė naujus. Aktorė turėjo randą ant skruosto, kuris liko po automobilio avarijos. Viešai buvo teigiama, kad randą kas kartą profesionaliai užmaskuodavo makiažo priemonėmis, tačiau iš tikrųjų jį panaikino plastinės operacijos metu.