Egidijus Dragūnas savo sėkmės keliu pradėjo eiti būdamas aštuonerių. Būdamas visai mažas Egidijus tvirtai žinojo, ko nori pasiekti gyvenime. „Kai man buvo aštuoneri, jau labai aiškiai žinojau, ką aš veiksiu gyvenime. Aš norėjau būti pop muzikos žvaigždė. Viskas paaštrėjo po nepriklausomybės, kai atsirado MTV. Tada aš aiškiai supratau, kad pas mus žmonės galvoja, jog menas nėra pelningas. Tačiau dabar tai – numeris vienas. Aš labai džiaugiuosi tuo, ką darau. Galiu daryti įtaką, galiu padėti, galiu nudžiuginti. Jau buvau pamiršęs, kas aš esu, o dabar noriu daryti kažką gero“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ atviraus atlikėjas.

 

Egidijus Dra

 

Ne visas kelias buvo rožėmis klotas, E. Dragūnas stengėsi užsidirbti būdamas vos keturiolikos. Tačiau ne visi bandymai buvo tokie, kokių jis tikėjosi. „Buvo laikai, kai buvo gėda nešioti suplyšusius batus į mokyklą, tai užsiimdavau kuo nors. Pavyzdžiui, prekyba. Tuo metu, kai man nesisekė su mokslais, mano mama prekybininkė mane nusiuntė pabandyti į Žirmūnų prekybos mokyklą. Pirmąją dieną buvo praktika, teko vykti į ūkinių prekių parduotuvę. Gal ir juokingai skambės, bet tai buvo pirma ir paskutinė mano diena ten“, – prisiminimais dalinsis Egidijus.

 

Egidijus Dragūnas

 

Per šias Kalėdas Egidijus gerbėjams paruošė įspūdingą šou „Žalgirio“ arenoje. Apie savo itin didelį grupės populiarumą jis turi tvirtą nuomonę, ir netiki, kad jo skandalingas gyvenimas turi tam poveikį. „Pirmas dalykas, tai yra didelis darbas, noras ir meilė jam, o antras dalykas yra toks, kad aš niekada niekam nieko nepavydžiu. Ir niekada nepavydėjau, net neturiu šito jausmo. Vienintelis dalykas, dėl ko galiu pavydėti, tai pavydėti galiu tik moters. Tačiau niekada nepavydžiu sėkmės ar kažko panašaus kitiems, atvirkščiai, džiaugiuosi. Pavydas manęs neėda, aš turiu kuo užsiimti. Todėl tikrai nemanau, kad pilnos arenos mano koncertuose susirenka dėl mano skandalų“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ kalbės Egidijus Dragūnas.

 

Egidijus D