Pasaulį jau daugiau nei dešimtmetį drebina įvairūs muzikiniai projektai. Talentų paieškos šou užkariavo ir Lietuvą. Jau šį pavasarį LNK televizijos eterį šturmuos naujas modernus projektas „Finalo ketvertas“, kurio anketas dalyviai jau dabar gali rasti televizijos puslapyje.

 

Merunas_pries_po

Nors daugybė kritikų kasmet mėgina nuspėti fenomenalaus muzikinių projektų populiarumo pabaigą, jie vis dar šturmuoja reitingų lenteles ir padeda talentingiems žmonėms tapti žvaigždėmis. Mažai kas prisimena, kad savo talentu žiūrovus mėgino papirkti ir tokios mega žvaigždės kaip Britney Spears, Justine Timberlake, lietuviai Merūnas Vitulskis ar Vaidotas Baumila. Tiek Lietuvos, tiek pasaulio muzikos industrijoje – ne vienas itin populiarus atlikėjas, savo kelią pradėjęs būtent muzikiniame TV šou, tikimasi, kad „Finalo ketverto“ scenoje gims ne ką mažesnės žvaigždės.

 

Merūnas Vitulskis

 

Šio solisto istorija – lyg iš filmų. Anksčiau statybose dirbęs jaunuolis, šlovės sulaukė nustebinęs visus LNK televizijos projekto „Kelias į žvaigždes 2“ žiūrovus. 2005 metais pirmą kartą pasirodęs televizijoje ir uždainavęs ypatingu tenoru, dabar Merūnas – neįtikėtinos sėkmės sulaukęs atlikėjas, koncertuojantis ne tik sausakimšose arenose Lietuvoje, bet ir garbingiausiuose Europos teatruose.

 

https://youtu.be/Svr62kX6wPg

 

„One Direction“

 

Keturi vaikinai, 2010 metais Didžiojoje Britanijoje vykusio projekto dalyviai, teisėjų sprendimu buvo sujungti į grupę. Nors šou jie ir nelaimėjo, tačiau greitai tapo pasaulinėmis žvaigždėmis, net septynių prestižinių „BRIT Awards“, septynių „American Music Awards“, šešių „Billboard Music Awards“, keturių „MTV Video Music Awards“ statulėlių nugalėtojais.

 

https://youtu.be/2lGikFzYlnc

 


 

Vaidotas Baumila

 

2005 metais į muzikinio projekto „Dangus“ sceną Vaidotas Baumila lipo daliai klausytojų jau pažįstamas Ozono slapyvardžiu. Nors projekto jis nelaimėjo, tačiau perdainavęs grupės „Kastaneda“ dainą „Myliu“ iš karto susirinko milžinišką gerbėjų armiją. Praėjus daugiau nei dešimtmečiui, Vaidotas – vienas sėkmingiausių Lietuvos atlikėjų, kartu su Monika Linkyte dalyvavęs „Eurovizijoje“.

 

https://youtu.be/r13a2VUTajU


 

Leona Lewis

Britų atlikėja, savo kelią pradėjusi televiziniame talentų šou. Jos debiutinis singlas „Bleeding Love“ Didžiosios Britanijos ir Airijos singlų topuose debiutavo iš karto pirmoje vietoje. Abejose šalyse jis tapo geriausiai parduodamu singlu 2007 metais, o 2008 metais – geriausiai parduodamu singlu visame pasaulyje. Pirmąją topų vietą jis pasiekė Japonijoje, Vokietijoje ir JAV. Tai iki Leona pavyko padaryti tik legendiniam Eltonui Johnui ir jo dainai „Candle in th Wind“.

 

https://youtu.be/7_weSk0BonM

;

 

Adam Lambert

Šis amerikiečių atlikėjas, nors ir nelaimėjo muzikinio projekto, ne tik išgarsėjo, bet ir atkreipė tikrų roko legendų dėmesį. Praėjus vos dviem metams po dalyvavimo televizijos projekte, jis tapo pagrindiniu koncertuojančios grupės „Queen“ vokalistu. Negana to, Adamas gali didžiuotis tikrai sėkminga ir įspūdinga soline karjera.

 

https://youtu.be/GEBhpiT-V4g


 

Nicole Scherzinger

Nedaug kas žino, tačiau dabar pati TV projekto komisijoje sėdinti Nicole Scherzinger pati pradėjo nuo muzikinio projekto „Popstars“. Vėliau Nicole tapo pasaulinės šlovės sulaukusios grupės „The Pussycat Dolls“ vokaliste, o jai iširus tęsė neįtikėtinai sėkmingą solinę karjerą.

 

https://youtu.be/rs-IrNOyvYY

 

Britney Spears ir Justine Timberlake

Šių atlikėjų pristatinėti niekam nereikia – ilgai pora asmeniniame gyvenime buvę pop princu ir princese vadinami atlikėjai savo kelią taip pat pradėjo muzikiniame TV projekte „Star Search“. Tiesa, tuo metu Britney buvo vos 11 metų. Dabar jų tuometiniai pasirodymai kelia šypseną, tačiau niekas nepaneigs, kad ten prasidėjo į šiuolaikinės muzikos istoriją įėjusių atlikėjų karjera.

 

Justine Timberlake: https://youtu.be/T98JbbpINm4

 

Britney Spears: https://youtu.be/wWuK5EnXaWU