Jau šį sekmadienį LNK eteryje prasidės antrasis antrininkų supešou „Mes – vieno kraujo“ etapas. Pirmąsias atrankas įveikę dalyviai nuo šiol galės naudotis profesionalių vizažistų, stilistų, choreografų ir vokalo mokytojų paslaugomis, kad kuo geriau įsikūnytų į Lietuvos bei pasaulio žvaigždes.

 

MVK_S01Ep05_PRINTSIZE-11 (Small)Antrame etape netrūks naujienų. Vieną iš narių – prodiuserį Egmontą Bžeską – pakeis kitas prodiuseris bei atlikėjas Stano. Be to, komisija ir išaugs, kadangi prie jos prisijungs penktasis narys – radijo, televizijos ir renginių vedėjas, radistas Jonas Nainys. Nelyginio komisijos narių skaičiaus reikalauja ir gerokai sugriežtėjusios projekto taisyklės. Nuo šiol kiekvienoje laidoje kris net pusė dalyvių – šeši iš dvylikos.

 

Daugelis žiūrovų nuo pat pirmos laidos su nekantrumu laukia tolesnių Gopalo Michailovskio, našlaičio romo pasirodymų. Atrankoje vaikinas visus pritrenkė ne tik įspūdingu baritono balsu, bet ir neeiline savo gyvenimo istorija. Šįkart jo pasirodymas sukėlė ne ką mažiau aistrų, kadangi jaunasis solistas surizikavo įsikūnyti į legendinį Stasį Povilaitį.

 

„Aš labai noriu tau padėkoti, nes buvo labai lengva iš šio pasirodymo padaryti parodiją, pašaržuojant kai kuriuos Staselio judesius ar dainavimo manierą. O tu, Gopalai, padarei tai su meile, ir esu dėkinga už subtilų, pagarbų darbą“, – nuoširdžiai po pasirodymo kalbėjo Asta Stašaitytė – Masalskienė.

 

Tiesa, prie komisijos prisijungęs Stano neslėpė pasipiktinimo dėl kelių dainoje nuskambėjusių klaidų. „Supainioti žodžius tokiame kūrinyje yra tolygu pamiršti Lietuvos himno žodžius, todėl mano emocijos buvo arba maksimaliai geros, arba maksimaliai blogos. Bet blogos jos buvo tikrai labai trumpai. Noriu padėkoti, kad viską padainavote taip tauriai, taip gražiai, šimtu procentų pritariu Astai“, – kalbėjo Stano.

 

Rolandas Mackevičius visiems papasakojo matęs, kaip Gopalas iki paskutinių minučių pasirodymo detales, judesius bei mimiką repetavo koridoriuose. „Šiam pasirodymui aš ruošiausi nuo vaikystės“, – į tai su šypsena atsakė pats Gopalas. Ar kelios pasirodyme padarytos klaidelės nepakiš Gopalui kojos? Visi atsakymai ir nauji iššūkiai dalyviams – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK.