Nors komplimentų daugelis moterų sulaukia gana dažnai, ne visoms lengva išties pasitikėti savimi ir kasdien jaustis gražiai. Tačiau paskendusios kasdieniuose rūpesčiuose, moterys dažnai užmiršta savo išorinį grožį puoselėti iš vidaus. Apie tikrąjį moterų grožį savo nuomonę turi ir žinomi Lietuvos vyrai, įsiamžinę ypatingame vaizdo klipe, kuris buvo pristatytas trečiajame neeilinės švedų ir lietuvių sukurtų produktų „FenoQ Tricollagen“ ambasadorių atrankos etape Klaipėdoje.

 

Banevičius (Small)

 

Revoliucinių produktų reklaminių veidų atranka vyksta jau ne vieną mėnesį. Antrojo kastingo etapo metu Vilniuje mintimis apie sveikatą ir grožį pasidalino garsios bei veiklios šalies damos. Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės samprotavo apie grožį ir dalinosi patarimais kitoms moterims.

 

Braškys (Small)

 

Garsių moterų mintis apie grožį galite išgirsti šiame klipe: https://www.youtube.com/watch?v=Zq5lsab5kaA&t=4

 

coll7 (1 of 1) (Small)

 

Žinomos moterys tąkart tapo atrankos Vilniuje komisijos narėmis ir padėjo rinkti lietuvių – švedų specialistų sukurtų ir jau Europoje pripažintų geriamo trikolageno produktų „FenoQ MicroHyaluron“, „FenoQ TriCollagen Joints“ ir „FenoQ TriCollagen peptide“, skirtų odos, nagų, plaukų grožiui, sąnarių sveikatai puoselėti, veidus.

 

coll9 (1 of 1) (Small)

 

Trečiojoje ambasadorių atrankoje Klaipėdoje vėl galėjo dalyvauti visos norinčios moterys, kurios taip pat turėjo išskirtinę galimybę pirmąjį skystą trikolageną išbandyti pačios. Po atrankos pristatytas klipas, kuriame apie moterų grožį kalba žinomi, autoritetingi šalies vyrai iš muzikos, meno, pramogų pasaulio.

 

coll11 (1 of 1) (Small)

 

Aktoriai Jonas Braškys, Šarūnas Banevičius, Ramūnas Rudokas, Darius Petkevičius, Aistis Mickevičius, Eimutis Kvoščiauskas, Ramūnas Šimukauskas, komunikacijos specialistas SaugirdasVaitulionis, TV projektų prodiuseris ir režisierius Mindaugas Rainys, šokėjas Deividas Meškauskas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla – žinomi šalies vyrai negailėjo gražių žodžių dailiajai lyčiai ir linkėjo labiau mylėti save.

 

coll12 (1 of 1) (Small)

 

Daugeliui garsių vyrų moteris gražiausia tuomet, kai ji pasitiki savimi. „Graži moteris yra ta, kuri yra graži pati sau, kuri myli pati save ir kuri draugauja pati su savimi. Nustokit save bausti ir kaltinti – jūs tuo ir gražios, kad esate kiekviena kitokia“, – klipe mintimis dalinasi SaugirdasVaitulionis.

 

coll13 (1 of 1) (Small)

 

„Graži moteris man yra laiminga moteris, o kas į tą laimės momentą sueina, yra skirtingi dalykai. Kai matau laimingą moterį, matau gražią moterį. Linkiu visoms moterims neprarasti alkanumo – ne tiesiogine prasme, o kalbant apie pažinimo jausmą, norėti pažinti pasaulį“, – sako Mindaugas Rainys.

 

Humoro tiek ekrane, tiek gyvenime nestokojantis Ramūnas Rudokas negailėjo komplimentų neseniai jo žmona tapusiai gražuolei Justinai. „Linkiu moterims būti tokioms gražioms, kaip mano žmona“, – šypsosi aktorius.

 

„Vyrų ir moterų supratimas apie grožį skyrėsi visais laikais. Tačiau visada vyrams buvo patraukliausios švytinčios odos, žvilgančių plaukų, gražaus kūno savininkės – kitaip sakant, sveikos moterys.

 

coll24 (1 of 1) (Small)

 

Šįkart subūrėme būrį skirtingas sferas atstovaujančius vyrus – aktorius, pramogų pasaulio atstovus, šokėjus, dainininkus – kad susidarytumėme paveikslą, kas jiems yra graži moteris. Paradoksalu, tačiau jaunystės eliksyru vadinamas produktas, kurį visgi dažniausiai perka moterys, suvienijo vyrus“, – sako vienas produkto kūrėjų Mantas Jakimavičius.

 

coll26 (1 of 1) (Small)

 

Žinomų šalies vyrų pasisakymus apie tikrąjį moters grožį galite išvysti čia: https://www.youtube.com/watch?v=vPwP7oA5ARg&feature=youtu.be

 

coll28 (1 of 1) (Small)

 

„Trikolagenas, per labai trumpą laiką pavergęs lietuvaičių širdis, tapo kiekvienos moters, save mylinčios ir besirūpinančios ne tik savo grožiu, bet ir sveikata, „musthave“ produktu. Kaip virusas pasklidęs tarp žinomų moterų, geriamas trikolagenas ir microhyaluronas buvo įvertintas dėl puikios sudėties ir skonio, skandinaviškos kokybės ir realiai apčiuopiamo efekto odos drėgmei, stangrumui, plaukų bei nagų grožiui“, – pasakoja viena produkto kūrėjų Lina Jakimavičienė.

 

coll29 (1 of 1) (Small)

 

„Moterys juokauja, kad trikolageno buteliukas – kaip lūpdažis, kuris privalo visada būti po ranka – tiek stiprinant sveikatą atėjus pavasariui, tiek keliaujant ar kaip ideali dovana draugei ir mamai“, – šypsosi L. Jakimavičienė.

 

coll30 (1 of 1) (Small)

 

Paskutinysis „FenoQ“ produktų linijos reklaminių veidų ir ambasadorių atrankos etapas „Emigravęs grožis“ balandžio 15 dieną vyks Londone, kur produkto kūrėjai kvies dalyvauti visas ten gyvenančias lietuvaites. Produkto kūrėjai atskleidžia, kad susidomėjimas užsienyje vyksiančia atranka – milžiniškas, todėl skatina moteris nepraleisti progos kartu švęsti savo grožį ir juo didžiuotis.

 

coll31 (1 of 1) (Small) coll32 (1 of 1) (Small) Kvoščiauskas (Small) Meškauskas (Small) Mickevičius (Small) Petkevičius (Small) Vaitulionis (Small) Tyla (Small) Šimukauskas (Small) Rudokas (Small) Rainys (Small)

 

Žinomi vyrai ir akimirkos iš atrankos Klaipėdoje (Karolio Bakūno nuotr.)