Man piršosi ne vieną, ne du ir net ne tris kartus. Buvo, kad tas pats vyras du kartus piršosi, o tie, kurie nesipiršo, bent jau klausė manęs, ką manau apie tai…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins modelis, „SbyS“ prekės ženklo įkūrėja Simona Starkutė.

 

F012915L 20.MXF_snapshot_26.34_[2024.01.29_13.45.44]

Pasak moters, ji galėjo seniai ištekėti ir susilaukti vaikų, tačiau to nepadarė ir nė neketina daryti, jeigu to reikia tik tam, kad atitiktų aplinkinių įsivaizduojamas normas.

 

Modeliu Simona dirbo 16-a metų, dėl šio darbo išmaišė visą pasaulį, susipažino su kitomis kultūromis, gerokai praplėtė akiratį. Tai jai padėjo suprasti, kad gyvenime kiekvienas galime rinktis, kuo norime būti, kurti šeimą arba likti viengungiais ir aplinkinių nuomonė čia nieko nereiškia.

 

Simona pasakos, kad yra tikintis žmogus, kiekvieną vakarą palydi malda, todėl santuoka jai reiškia ne šiaip sau pasižadėjimą, bet svarbų įsipareigojimą. „Neįsivaizduoju savęs stovinčios prie altoriaus ir prieš Dievą prisiekiančios meilę visam gyvenimui, kai nesu savimi garantuota. Tai ir yra didžiausia mano problema. Aš bijau apgauti Dievą, kad negalėsiu išpildyti pažado“, – pasakos Simona.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.