Šiandien, penktadienį, jau šeštąjį kartą nugriaudės „Maisto banko“ ir LNK kanalų grupės organizuojamas grandiozinis labdaros telemaratono „PasiDalink“ finalo koncertas. Jį iš „Compensos“ koncertų salės nuo 19 val. 30 min. tiesioginiai transliuos LNK televizija.

 

PasiDalink 1_1600x1067 (Small)

 

Šiame ypatingame renginyje skambės ne tik visų pamėgti ir mylimi hitai. Atsidėkodami už aukotojų gerumą, drauge su vakaro žvaigždėmis dainuos ir didžiausiam savo gyvenimo įvykiui ryšis niekada didžiosios scenos neragavę „Maisto banko“ paramos gavėjai.

 

Pasidalink 2_1200x1200 (Small)

 

Pernai metais pati aplankiusi vienišą dviejų vaikų mamą, garsi atlikėja Nijolė Pareigytė pažadėjo tvirtai apkabinti, padėkoti ir branginti savo šeimą. Šiais metais Nijolės Pareigytės pažadas išsipildys su kaupu. Tiesioginiame LNK eteryje – ypatinga premjera. Nijolė Pareigytė pirmą kartą pristatys dainą, kurią skiria savo brangiausiam žmogui – mylimai dukrai Patricijai, ir tai ji padarys ne viena. Drauge su Nijole scenoje pasirodys buvęs „Maisto banko“ paramos gavėjas, o dabar pats remiantis šią veiklą, trijų vaikų tėtis Mindaugas.

 

Pasidalink 3_800x1200 (Small)

 

82 metų panevėžietė Elžbieta aktyviai rūpinasi savo bendraamžiais, jiems ji geriausia draugė ir patarėja. Telemaratono „PasiDalink“ scenoje išsipildys viena didžiausių moters svajonių – Elžbieta ne tik susipažins, bet ir dainą „Išdalinau“ atliks drauge su šlagerių karaliene Birute Dambrauskaite.

 

Pasidalink 4_1600x1067 (Small)

 

Netikėtais pasirodymais bei pasikeitusiu amplua „Maisto banko“ scenoje stebins vakaro vedėja Nomeda Marčėnaitė, Stano ir Deivydo Zvonkaus duetas, grupė „Lemon Joy“, Evelina Sašenko drauge su Vilniaus dailės akademijos choru bei pirmą kartą scenoje pasirodysiančia Jovile, Ingos Valinskienės ir Viktoro Malinausko duetas, grupės „Naktinės personos“, „Pikaso“, „Rebelheart“ ir gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyrų choras „Kariūnas“. Jautrų pasirodymą iš savo naujausio turo atliks dainininkė Mia ir Olgos Konušenko baleto studijos balerinos.

 

Pasidalink 5_1600x1067 (Small)

 

Šio įspūdingo vakaro metu specialiai įrengtoje studijoje bus kalbinamos „Maisto banko“ paramos gavėjų šeimos, rodomi jautrūs siužetai apie kasdienį jų gyvenimą, pildomos kalėdinės vaikų svajonės. O prie koncerto himno tiesioginiais kanalais jungsis visa Lietuva.

 

Pernai metais vykusio labdaros koncerto „PasiDalink“ metu TV žiūrovai ir socialiai atsakingos bendrovės nepasiturinčiųjų maitinimui paaukojo daugiau kaip 170 tūkst. eurų. Tai  „Maisto bankui“ leido surinkti ir išdalinti 7705 tonas maisto, arba daugiau nei 15 milijonų porcijų valgio nepasiturintiems.

 

Kviečiame žiūrėti labdaros telemaratono „PasiDalink“ finalinį koncertą. Paaukoti nepasiturinčiųjų maitinimui galima jau dabar skambinant trumpuoju numeriu 1343 (auka 2 eurai) arba interneto svetainėje maistobankas.lt