Prieš kelias dienas žiniasklaidą apskriejo LNK muzikinio projekto „Lietuvos balas“ mokytojos Rūtos Ščiogolevaitės vaizdo įrašas, kuriame savo auklėtinėms pravedė sekso pamokėlę. Tačiau ji panoro merginas įkvėpti savo pavyzdžiu ir atskleidė, ką su vyru veikia miegamajame: „Jūs ką ten darot? Užsidengiat paklodyte?! Aš tai ne!”

 

Rūta_Ščiogolevaitė

Tuomet drąsi moteris prieš televizijos kameras išdėstė, kaip gundo savo sutuoktinį: „Aš sakau – pažiūrėk į mano krūtinę! Ji prisirpusi. Ji – mano pasididžiavimas ir ji tau!” Tačiau tai dar ne viskas! Kitus R. Ščiogolevaitės patarimus mokinėms LNK žiūrovai išvys šį sekmadienį 19:30 val. „Lietuvos balse“.

 

Viena iš pylos gavusių komandos narių – pastoriaus dukra Vita Karkauskaitė. Anot jos, mokytojos patarimai peržengė jos moralės ribas – ne viskas kam vieta kambaryje, turi būti ir ant scenos. Šiek tiek kitaip į situaciją žiūrėjo Rosita Valančiūtė: „Kai pasakė, jog esam pilkiausios projekto pelės, buvo gana skaudu. Tačiau, išties, nepasirodėm repeticijoje, kaip galėjom.“

 

„Aš iš tų tiesmukųjų mokytojų. Nemanau, kad reikėjo jas paglostyti, nes jos ir taip nuglostytos, patogios. Tą patogumą ir norėjosi išmušti“, – po repeticijos savo elgesį motyvavo scenos profesionalė.

 

Ką dar patars R. Ščiogolevaitė? Nepraleiskite istorijos atomazgos bei merginų pasirodymo! Visą tai išvysite jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK!