Įtakingiausi pasaulio vyrai vis dažniau įsipainioja į meilės trikampius, dėl kurių praranda postus, žmonių pasitikėjimą, užsitraukia šeimos pyktį, arba priešingai – pasidaro puikią reklamą, o iš gautos lovelaso etiketės dar ir pelnosi. Kažkada apie meilės nuotykius paklaustas Džonas Kenedis atsakė trumpai: „Šitaip elgiasi visi galingieji“.

     

Merlin Monro ir Džonas Kenedis

 

Merlin ir Džonas atsitiktinai susipažino viename pokylyje ir iš karto krito vienas kitam į akį. Artimesnė draugystė tąkart neužsimezgė, mat prezidento draugijoje buvo gražuolė žmona Žaklina. Visgi gudrioji Monro atsisveikindama slapta padavė prezidentui lapelį su savo telefono numeriu. Pirmojo skambučio ilgai laukti neteko. Džonas atkakliai skambino užrašytu numeriu, kol pagaliau atsiliepė Ji (prieš tai kelis kartus ragelį pakėlė Monro sutuoktinis). 1954-aisiais prasidėjo garsusis meilės romanas, kuris tęsėsi iki 1960 m.

 

Santykius su sekso simboliu tituluojama Merlin prezidentas atkakliai neigė, nenorėdamas skaudinti žmonos ir užsitraukti šalies gyventojų pykčio. O garsiausia visų laikų blondinė tuo didžiavosi. Merlin padovanojo Džonui auksinį laikrodį, kuriame buvo išgraviruota: „Jackui su meile, kaip visada. Marilyn“. Ji kartkartėmis prasitardavo esanti Džono Kenedžio draugė. Prezidento ir gražuolės romanas tapo vieša paslaptimi su visai neromantiška pabaiga. Manoma, kad Merlin buvo nužudyta, nes šantažavo brolius Kenedžius grasindama paviešinti dienoraštį, kuriam patikėdavo visas intymaus gyvenimo paslaptis. Ji karštligiškai troško tapti Kenedžių šeimos nare.

   

Monika Levinski ir Bilas Klintonas

 

Kai Amerikos prezidentas dėl nesantuokinių ryšių su Baltųjų rūmų stažuotoja įsivėlė į skandalą, pasaulis su didžiausiu susidomėjimu sekė šio romano eigą. Paaiškėjo, kad kabinete, kuriame B. Klintonas rūkė cigarą, Monika tenkino prezidentą oraliniu būdu. Kai B. Klintonas bandė tai paneigti, prokurorui buvo perduoti garso įrašai, patvirtinantys šį romaną. Ekspertai gavo ištirti Monikos suknelę su prezidento spermos pėdsakais. Bilui neliko nieko kita, kaip prisipažinti melavus ir patvirtinti turėjus romaną su Monika.

 

Dėl kilusio sekso skandalo B. Klintonas šalies istorijoje tapo antruoju Jungtinių Valstijų prezidentu, kuriam buvo surengta apkalta. Demokratams padedant B. Klintonas laimėjo apkaltos balsavimą ir savo postą išsaugojo. Jam atleido JAV visuomenė ir žmona Hilari, kuri vyrą viešai palaikė vykstant skandalui.

 

B. Klintonas romaną su M. Levinski vėliau apibūdino kaip tamsiausią savo gyvenimo etapą. Monika tikino, kad jų santykiai buvo romantiški ir paremti stipria abipuse simpatija.

 

 

Franklinas Ruzveltas ir Liusi Mercer

 

Meilės romanas tarp jaunos gražios sekretorės L. Mercer ir F. Ruzvelto užsimezgė 1913-aisiais, kai Franklinas dar nebuvo JAV prezidentu. Tada jis ėjo Jūrų ministro pavaduotojo pareigas. Liusi sekretore vyrui pasiūlė žmona Eleonora. Vyriškis dėl žavios merginos visiškai pametė galvą ir net buvo pasiryžęs skirtis su žmona, tačiau pabijojo, kad toks žingsnis gali pakenkti jo tolesnei karjerai. Vedyboms su dar išsiskirti nespėjusiu vyru prieštaravo ir Liusi artimieji. Netrukus apie vyro neištikimybę ir norą vesti meilužę sužinojo Eleonora. Ši žinia ją labai įskaudino. Moteris išsikraustė gyventi pas tėvus, tačiau F. Ruzvelto pažadas nutraukti nesantuokinius ryšius ir daugiau niekada nebesusitikti su mylimąja suminkštino žmonos širdį. Rodos, jis savo žodžio laikėsi, nes apie meilužes daugiau nebuvo girdėti. Vėliau paaiškėjo, kad prieš mirtį, paskutinę minutę prezidento ranką laikė būtent Liusi…

 

 

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva

 

Kalbos apie Rusijos prezidento ir buvusios pasaulio gimnastikos čempionės meilės romaną netyla jau kelerius metus. Pirmąkart apie jų santykius prabilta 2006-aisiais. Tuomet Alina baigė savo sportinę karjerą. Šalia pasakojimų apie jos 18 įvairiausių pasaulio apdovanojimų dienraštyje „Moskovskij korespondent“ pasirodė informacija ir apie tariamą romaną su Vladimiru bei jo neva planuojamas skyrybas ir galimas greitas vedybas. Dėl tokios informacijos paviešinimo dienraštis netrukus buvo uždarytas. V. Putinas ir A. Kabajeva romaną kategoriškai neigė, o gandai apie skyrybas ir vedybas nepasitvirtino. Romanas buvo pamirštas trejiems metams.

 

2009 m. pasirodė informacija, kad Alina susilaukė sūnaus, kurio tėvas gali būti 31 metais už ją vyresnis V. Putinas. Tuomet moteris teigė, kad jai patinka būti mama ir ji mielai pagimdytų dar vieną vaiką, bet sūnaus tėvo įvardyti nepanoro.

 

Nors V. Putinas oficialiai vis dar vedęs, kai kurie šaltiniai tvirtina, kad ši santuoka esanti tik popieriuje – sutuoktiniai kartu nebegyvena, o su žmona Liudmila jis pasirodo tik esant būtinybei. Pernai būta pranešimų, neva Rusijos prezidentas savo žmoną paguldė į psichiatrijos ligoninę, kad galėtų kuo daugiau dėmesio skirti meilužei.

   

Įdomybės

 
  • Pirmasis Baltuosiuose rūmuose smagintis su meilužėmis pradėjo JAV prezidentas V. Hardingas.
  • 69 metų amerikietė Mimi Alford tikina buvusi JAV prezidento Dž. Kenedžio meilužė. Savo memuaruose ji pasakoja, kad santykiai su prezidentu prasidėjo 1962 m. vasarą, kai ji būdama 19 metų atliko praktiką Baltųjų rūmų spaudos tarnyboje.
  • Tyrėjai sako, kad Dž. Kenedis turėjo apie porą šimtų sekso partnerių, tarp jų ir prostitučių. Manoma, kad jo žmona Žaklina puikiai žinojo apie vyro paklydimus. Vieną dieną po Baltuosius rūmus vedžiodama prancūzų reporterį, užėjusi į kabinetą, kuriame sėdėjo Džono sekretorė, ją pristatė tokiais žodžiais: „O štai jauna dama, kuri greičiausiai miega su mano vyru“.
  • Įvairių pasakojimų išliko apie Franklino Ruzvelto meilužes. Pavyzdžiui, sėdintį invalido vežimėlyje prezidentą su prostitute aptiko ponia Ruzvelt. Franklinas ne laiku įėjusiai žmonai pasakė: „Nejaugi nematai, kad šiuo metu aš užsiėmęs?“
  • JAV prezidentas Dž. Vašingtonas meilės laiškus rašė savo draugo žmonai Sarai Ferfeks.