Vasarį paskelbusi Meilės mėnesiu, švenčių ir šeimos televizija TV3 ištikimiausiems žiūrovams jau dalija dovanas: televizijos grupėje socialiniame tinkle „Facebook“ dovanojami pakvietimai į Donato Montvydo koncertus „Leisk mylėt stipriau“ visoje Lietuvoje, o šio dainininko naujausios dainos „Make That Love“ vaizdo klipo premjera – Vasario 14-ąją 21.30 val. Meilės dieną TV3 eteris aistra pulsuos kaip niekad karštai, nes programoje: kultinio serialo „Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimai ir romantiškoji premjera – „Kartą Romoje“ su seksualiuoju Joshu Duhameliu!

 

„Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimų ceremonijoje raudonu kilimu žingsniuos per šešerius serialo metus pamilti herojai. Tačiau šįsyk pirtis užkurta bus jiems patiems, mat prie ceremonijos vairo stoja eterio chuliganai Giedrius Drukteinis ir M.A.M.A. 2012 ceremonijoje debiutavę Rolandas Nainys ir Jonas Mackevičius.

 

Rolas išdrįsta prisipažinti – jis per daug užimtas atrasti laiko serialui, tačiau jo sužadėtinė, pop grupės „Pinup Girls“ narė Ieva Ambrazaitė – kultinį TV3 serialą „Moterys meluoja geriau“ tiesiog dievina! „Žinoma, apie Robertėlio bajeriukus tikrai esu girdėjęs“, – čia pat situaciją pataiso eterio chuliganas.

 

Rolai, tai ar iš tikrųjų moterys meluoja geriau? „Manau, kad moterys gudresnės už vyrus, todėl ir meluoti geriau moka. O mes, vyrai, užtat sisiojam toliau“, – be skrupulų rėžia R. Mackevičius ir patikina, kad jo asmeniniuose santykiuose pikto melo tikrai nėra.

 

Apie vaidmenį kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimuose Rolas užsimena tik tiek, kad su kolega Jonu, „Šok su manimi“ antros vietos nugalėtoju, toliau dėsis telefoniniais sukčiais. „Apie mūsų skambučius jau kuriamos legendos. Esam ir prokuratūros dėmesio sulaukę, ir pasiaiškinimus komisariate rašę. Anksčiau nelindom prie televizijos žvaigždžių, tačiau šįsyk bus kitaip. Pats laikas apgauti ir juos!“ – intriguoja R. Mackevičius ir Vasario 14-ąją, Meilės dieną, 19.50 val. kviečia įsijungti žiūrimiausią televiziją TV3.

 

Be abejo, paaiškės ir laukiamiausias kulminacija: kam atiteks TV3 žiūrovų išrinktos serialo „Mylimiausia aktorė“, „Mylimiausias aktorius“, „Mylimiausia pora“ ir „Mylimiausia šeima“ nominacijų statulėlės?

 

Kokių pokštų sulauks „Moterys meluoja geriau“ aktoriai? Kaip elgsis aktorė Aušra Štukytė, gavusi pasiūlymą vadinti filme su pačiu Holivudo dievaičiu Bradu Pittu? Ir kokie išbandymai lauks Ingos Norkutės? Paslaptys aiškės TV3 eteryje Vasario 14-ąją 19.50 val. pirmą kartą Lietuvoje organizuojamuose „Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimuose!

 

„Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimų ceremonijos transliacija – Vasario 14-ąją, Meilės dieną, 19.50 val. tik per TV3!