Praėjusį sekmadienį praūžė pirmieji profesionaliausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Nokautai! Teliko dar vienas mažas žingsnelis ir LNK eterį nuo gruodžio 20 d. šturmuos svarbiausias projekto etapas – Finalinės kovos, kurios bus tiesiogiai transliuojamos iš moderniausios studijos Baltijos šalyse Vilniaus kino klasterio. Tačiau priešpaskutiniame etape žiūrovus nustebino pasikeitęs Renatos Norvilės stilius – baltas kostiumas, provokuojanti dekoltė, įmantrus kaklo papuošalas ir įvaizdžio vinimi tapusi skrybėlė.

 

R.Norvile_apie_savo_provokuojanti_stiliu

 

Kaip tikina pati „Lietuvos balso“ mokytoja, ji žinojo – Nokautuose nori vilkėti baltą kostiumą. O moters idėjai nesipriešino ir žymios projekto stilistės Ieva Daugirdaitė ir Kotryna Tulevičiūtė. „Kol kas nenorėjau nusisendinti ir užsivilkti sijoną žemiau kelių. Žinau, kas man tinka – ir kas ne“, – pasirinkimą motyvuoja žymi moteris.

 

R.Norvile_apie_savo_provokuojanti_stiliu

 

Tačiau, pasirodo, iš pradžių Renata kartu su stiliaus kūrėjomis net negalvojo apie galvos apdangalą. O įvaizdžio vinimi tapusi skrybėlė – šmaikštus atsitiktinumas. „Radau ją užkulisiuose. Vieną. Be šeimininko, – juokiasi pašnekovė. – Užsidėjau. Ir kaip man ji patiko! Nusprendžiau savo atradimu pasidalinti su „Lietuvos balso“ prodiuseriu Gediminu Jauniumi. Juokais paklausiau ar galiu su ja filmuotis. Jis manęs paklausė, ar žinau kieno ji. O ji buvo jo! Gediminui ši idėja patiko ir jau netrukus į salę žengiau su ja.“ Pasirodo, ši skrybėlė atkeliavo ne iš kur kitur – o saulėtosios Ispanijos. „Ją parsivežiau iš vieno Ispanijos kalnų miestelio – Ronda. Tačiau tenka pripažinti Renatai ji tiko dar geriau“, – šypsosi prodiuseris.

 

R.Norvile_apie_savo_provokuojanti_stiliu

 

Pati atlikėja savęs nelaiko didele puošeiva ir laisvalaikiui renkasi patogius rūbus: „Geriausiai jaučiuosi su džinsais, sportbačiais bei megztuku. Nevaikštau į jokius elito vakarėlius, kur žymios damos mėgina perspjauti viena kitą gražiau apsirengdamos. Man tai nepriimtina.“ Anot R. Norvilės, gavusi kvietimą į tokį renginį, ji verčiau renkasi laiką su šeima, vaikais.

 

Gediminas_Jaunius_Ispanijoje.jpg

 

Įsigyti bilietus į svarbiausią „Lietuvos balso“ etapą – Finalines kovas čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/search:lietuvos%20balsas/ Bilietų kaina nuo 5 EUR! Skubėkite nuo penktadienio bilietai brangs!