Jau per pirmąsias savaites didelio gerbėjų dėmesio sulaukusio TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ žiūrovams ne paslaptis, kad tarp projekto dalyvių rezgamos intrigos ir kyla pykčiai. Tačiau čia netrūksta ir simpatijų bei naujai užsimezgančių jausmų. Vos įsibėgėjus šou savo prielankumą vienas kitam atvirai rodo policijos tyrėja iš Panevėžio Lina ir aukštaūgis palangiškis Rokas.

 

Lina Lukoševičiūtė_tomasfoto.lt

 

Praėjusioje laidoje patys dalyviai pasiskirstė į dvi komandas – „lovų“ ir „šieno“, tad nenuostabu, kad tarp komandos narių stiprėja draugystės ar kyla simpatijos. Jau nuo projekto pradžios dalyviai šnabždasi, kad vienoje „lovų“ komandoje esantys Lina ir Rokas vis kartu ir kartu.

 

Lina Lukoševičiūtė_tomasfoto.lt_1

 

„Nežinau ar čia juokais jie bendrauja, bet yra tas, aš pastebėjau, kad jie netyčia nueina kažkur, ar praustis. Taip gaunasi, nežinau ar čia sutapimai, ar kažkas vyksta“, – apie abipuses Roko ir Linos simpatijas šį šeštadienį „IššŪKIS kaime“ laidojekalbės žvaigždžių kirpėjas Robertas.

 

PRO_4540

 

Pats Rokas tikina, kad jokių romantiškų jausmų tarp jų nėra, tačiau neneigia, kad Lina iš visų realybės šou merginų jam patinka labiausiai: „Visi tą sako, bet taip yra, kad taip sutapo tiesiog. Mes atvažiavom pirmomis dienomis ir užduotys liko taip, kad visi išsiskirstė poromis ir mes su Lina. Aš galiu pasakyti taip, kad iš visų trijų merginų fainiausia yra Lina. Ji ir bendrauja, ir tokį humorą turi, ir man tas jos labai akcentas patinka Panevėžio.“

 

PRO_4552

 

Nejaugi vaikinas televizijos pagalba atrado ne tik niekada nematytą seserį, bet ir suras antrąją pusę? Tačiau Rokas tokias kalbas neigia, mat tiek jis, tiek Lina ateidami į projektą namie paliko antrąsias puses: „Lina turi vaikiną, o aš turiu simpatiją. Tai reikia suprasti tokį dalyką, kad kažkam tai tikrai nepatiks. Aš kalbu ir apie Linos antrą pusę, ir apie savo draugę.“

 

PRO_4689

 

Kaip toliau klostysis Linos ir Roko santykiai neaišku, tačiau vaikinas kiekvieną kartą išgirdęs klausimą apie žaviąją policijos tyrėją nurausta. Juo labiau, kad projekto dalyviai kalba, jog eteryje pasirodžius pirmajai realybės šou laidai, Lina išsiskyrė su savo draugu.

 

PRO_4788

 

Jau šį, šeštadienio, vakarą 19.30 val. trečioje realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje dalyvių lauks nemenki iššūkiai ir netikėti siurprizai. Kaip vystysis Roko ir Linos simpatijos? Ar įtūžęs Stanislovas į darbą paleis kumščius ir kas po sunkių savaitės darbų ir ekstremalių užduočių paliks šou? Visi atsakymai – jau šį, šeštadienio, vakarą 19.30 val. per TV3.

 

Rokas Zulkus

 

Linos ir Roko flirtas:

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

 Rokas Zulkus_1

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt