Šįvakar muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ tiesioginiame eteryje įvyko trečioji išlikimo kova, kurioje su projektu atsisveikino dar vienas dalyvis. Žiūrovų palaikymo nesulaukęs šou paliko Koffas, o pergale džiaugėsi skaistuolė Dovilė. Šįvakar tiesioginėje transliacijoje netruko ir staigmenų – prie šou prisijungė naujokas, lietuviškuoju Justin Bieber tituluojamas Lukas, o vietoje vieno iš projekto vedėjų Vaido Baumilos scenoje pasirodė dirigentas Vytautas Lukočius.

 

Koff ir Dovilė

     

Trečioje išlikimo kovoje ant karštųjų kėdžių sėdo ir dėl vietos projekte grūmėsi du itin stiprūs dalyviai: melage kitų dalyvių išvadinta Dovilė ir praėjusios savaitės lyderis Koffas. Ant karštosios kėdės Dovilė buvo pasiųsta, kai pliusų-minusų vakare susilaukė daugiausiai kolegų minusų, o Koffą į išlikimo kovą pasiuntė šios savaitės lyderiu tapęs Silvestras.

 

R_K_0262

 

„Kol neapsiverkiau visiems buvo tas pats, kaip man sekasi. Vis tiek kažkiek norisi į tą ratą būti priimtai… Bet su tokiu žmonių mąstymu, tai nepavyks. Bet viskas turi kraštą. Stiklinė gali būti perpildyta… Tikrai nenoriu iškristi pačioje pradžioje“, – užėmusi pirmąją karštąją kėdę kalbėjo kitų projekto dalyvių nemėgstama ir šią savaitę ašaras liejusi Dovilė.

 

R_K_0267

 

Bene labiausiai Dovilę užsipuolė operos solistas Kasparas, kuriam užkliuvo tai, kad ji pasididino krūtinę ir laisvalaikiu šoka šokius aplink stulpą – pole dance. „Tiesiog aš paklausiau, ką ji veikė. Sakė, kad šoko ir dar kažką. Man gaila, kad Dovilė įsižeidė. Aš šiaip visada linkęs šnekėti nesąmones. Gal ir aš esu kažką pasididinęs, bet niekas nežino“, – tiesioginio eterio metu toliau ironiškomis užuominomis kalbėjo Kasparas.

 

Susumavus telefonu ir internetu atiduotus balsus tiesioginės transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palieka Koffas, o triumfavo Dovilė. Jis – trečiasis dalyvis, palikęs realybės šou. Koffas sulaukė 4660 balsų, Dovilė gavo 5916 palaikymo balsus.

 

Viena iš didžiausių staigmenų dalyviams šį vakarą tapo tai, kad prie jų prisijungė dar vienas naujokas – lietuviškuoju Justin Bieber tituluojamas Lukas Kuchtovas, kuris jau netrukus apsigyvens verslo ir kultūros parke „Gariūnai“, kur įsikūrę kiti projekto dalyviai.

 

Šia naujiena apsidžiaugė, deja, ne visi konkurentai. „Jis tegul būna Justin Bieber, aš būsiu Silvestras“, – po išgirstos žinios rėžė projekto dalyvis.

 

Tiesioginėje projekto transliacijoje buvo galima sutikti ir karščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvius Žygį, Marijų, Aurimą ir Simoną. Buvę kolegos atvyko palaikyti tame pačiame šou dalyvavusios ir sekso skandalu išgarsėjusios Aistės.

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš-superhitas“ likęs dalyvių devynetas ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko Gariūnaidalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 
Nuotraukos Ruslano Kondratjevo/TV3