Sekmadienio vakarą vykusiame grandioziniame TV3 projekte „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėja Vaida Skaisgirė pademonstravo Ostino Pauerso merginos vertą įvaizdį. Beveik neatpažįstama ir sceninį įvaizdį pakeitusi realybės šou vedėja, vilkėdama gelsvos spalvos suknelę, atidengė dailias kojas, kurių visiškai neslėpė pavojingai trumpa suknelė.

 

TV3_2_barai_gyvenimas_greiteklyje_Vaida_Skaisgirė_FotoPRO

 

V. Skaisgirė tiesioginiam sekmadienio eteriui ir pirmajai išlikimo kovai, kurio metu vienas iš dalyvių paliks projektą, pasirinko gelsvos spalvos, originalaus dizaino trumpą suknelę, kuri atidengė dailias kojas. Ne kiekviena moteris ryžtųsi pasirodyti viešame renginyje vilkėdama tokią trumpą suknelę, tačiau V. Skaisgirė su šiuo apdaru jautėsi puikiai. Jį projekto vedėjai sukūrė dizainerė Agnes Flick.

 

„Antrajai laidai, Vaidai sukūriau šmaikščią, lengvos citrinos spalvos, trumputę suknelę. Ją papuošiau ryškiomis aplikacijomis. Priešingai nei pirmajai laidai, rinkausi ne eleganciją, o papokštavimą ir dinamiką. Šis Vaidos įvaizdis vasariškas, jaunatviškas ir smagus kaip ir pats realybės šou“, – pasakojo suknelę kūrusi dizainerė Agnes Flick.

 

TV3_2_barai_gyvenimas_greiteklyje_Vaida_Skaisgirė_FotoPRO_2

 

Specialiai šiam vakarui dizainerės Agnes Flick kurtą apdarą puošė spalvotos aplikacijos ir TV3 projektą „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ atspindinti simbolika. „Man norėjosi kažkokios simbolikos. Kadangi realybės šou jau įsibėgėja, paaiškėjo dvi komandos, du konkretūs barai ir tai antroji laida, todėl nusprendžiau šiek tiek pajuokauti ir vieną iš suknelės aplikacijų parinkau skaičių du“, – sakė kūrėja.

 

V. Skaisgirės kojoms grakštumo suteikė aukštakulniai, prie kurių moteris priderino minimalistinius papuošalus ir pasirinko retro stiliaus šukuoseną. Žaismingas V. Skaisgirės įvaizdis buvo vertas Ostino Pauerso merginos vardo.

 

Šį sekmadienį TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginė transliacija vyksta tiesiai iš Raseinių miesto, Maironio parko. Šį vakarą žiūrovų laukia pirmoji išlikimo kova, kur ant karštųjų kėdžių sės du dalyviai ir vienas iš jų paliks šou. Dėl išlikimo šį vakarą kovos Gerdos Stiklickienės baltosios angelų komandos narė Simona Rupšlaukytė, o kas atsisės šalia Simonos paaiškės tiesioginės transliacijos metu. Jį ant karštosios kėdės pasiųs savaitės lyderiu tapęs kikboksininkas Julius Mocka.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3 bei visą parą naujienų ir pramogų portale 2barai.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3 ir 2barai.lt!