Ar kada nors susimąstėte kelintą gyvenimą Žemėje dabar gyvenate? Reinkarnacija ar tikėjimas, kad gyvename ne vieną kartą, egzistuoja tūkstančius metų nuo senovės Indijos, Azijos iki Graikijos ir keltų genčių. Šiandien apie 51 % pasaulio populiacijos tiki, kad egzistuoja vienokia ar kitokia pomirtinio gyvenimo forma, 7 % tiki, kad po mirties jie reinkarnuosis. Įdomu tai, kad praėjusius gyvenimus prisiminti galima išmokti. Praėję gyvenimai ir ankstesnieji „aš“ yra glaudžiai susiję su dabartiniu „aš“.

 

Puikus būdas, kaip prisiminti praeitus gyvenimus:

 

praeiti gyvenimai

 • Paruošti kambarį. Kambaryje turėtų nebūti nei per šalta, nei per šilta. Užuolaidas reikėtų užtraukti, išjungti radiją, televizorių ir telefoną.
 
 • Susirasti ramią vietą. Atsisėsti ramiame, pritemdytame kambaryje. Šalia neturėtų būti draugų ir artimųjų. Pasirinkti laiką, kai jaučiatės žvaliausi ir jūsų protas yra ramus. Alkis, pašalinės mintys, blaškymasis neleis susikaupti.
 
 • Atpalaiduoti kūną. Pagulėti lovoje pora minučių ir pasiruošti kelionei į save.
 
 • Paruošti save. Užmerkti akis, patogiai atsigulti ant nugaros. Įsivaizduoti baltą šviesą, sklindančią nuo viso jūsų kūno: pėdų, kojų, kelių, šlaunų, liemens, krūtinės, rankų, kaklo, veido ir galvos. Balta šviesa apsaugo nuo neigiamos įtakos. Po to pajusti užplūstančią šilumą. Giliai įkvėpti 5 kartus. Po to toliau vizualizuoti ir jausti energiją, kol ji taps ryškesnė ir stipresnė.
 
 • Pradėti kelionę. Įsivaizduoti save ilgame koridoriuje, kurio gale yra didelės durys. Pasistenkite prisiminti kuo įmanoma daugiau to koridoriaus detalių. Tai padės nustatyti, iš kokios epochos atkeliavote.
 
 • Pereiti koridorių. Kiekvieną žingsnį ženkite apgalvotai. Pamatykite, kaip jūsų kojos liečia žemę, įsivaizduokite kiekvieną smulkmeną, kurią pamatysite, artėdami prie durų: kambario kvapą, aplinkos garsus, šviesos spalvą ir panašiai. Priėję durų paimkite už rankenos, pajuskite ją, kokia ji yra, giliai įkvėpkite ir pastumkite duris.
 
 • Pasveikinti praėjusius gyvenimus. Pripažinkite tai, ką matote kitoje durų pusėje. Galite pamatyti geltonos spalvos abstrakciją arba kūdikį savo rankose. Neneikite savo vizijų, pasistenkite jas pajusti ir suprasti. Galbūt suprasite, kad ta geltona spalva yra kilimas. Priėję arčiau pastebite, kad gelsvą atspalvį kilimui suteikia pro langą besiskverbiantys saulės spinduliai. Pažvelgę pro langą suprantate, kad gyvenate kokiame nors Europos didmiestyje Viduramžių laikais. Vizijos gali kelti abejonių, bet tai yra normalu. Tai yra ženklas, kad prisimenate savo praėjusius gyvenimus.
 
 • Būti kantriems. Jeigu nieko nematote, pabandykite pagalvoti apie tai, kas visą laiką patiko, pavyzdžiui, hobį, talentą ar kelionių kryptį. Paklauskite savęs, kodėl jums tai patinka. Galbūt tai susijęs su praėjusiais gyvenimais.
 
 • Pripažinti tai, ką matote. Kartais gali pasirodyti, kad smegenys pačios kuria naujus vaizdus. Kartais taip ir yra, bet tai reikia vertinti, kaip smegenų bandymo prisiminti praėjusius gyvenimus etapą.
 
 • Grįžti į dabartį. Kai norite seansą baigti, mintyse vėl nueikite prie durų, uždarykite jas ir pereikite koridoriumi. Jei aplanko laba nemalonios vizijos, galite staigiai nutraukti seansą ir atsimerkti.
 
 • Hipnoterapija. Tai dar vienas būdas, kaip išsiaiškinti apie savo praėjusius gyvenimus. Šiuo atveju prireiks profesionalaus hipnotizuotojo pagalbos.