„Savo šeimai aš neleidžiu prie televizoriaus sėdėti. Šeštadienį visi dirba, sekmadienį irgi dirba sodyboje. Bet dabar jau viskas, visi sužinos ilgai slėptą paslaptį. O šeimyna man sakys – tėvai, tėvai, ką tu darai? Tau jau reikia grabelį daryti, o tu eini į jaunimo šou“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sako garsus dirigentas ir pedagogas Vytautas Lukočius.

 

8 laida -161

 

Sekmadienio vakarą slapčiausias ir daugiausiai smalsumo sužadinantis šou „Kaukės“ pasiekė kulminaciją. Ant iškritimo ribos atsidūrė visų liaupsinamas Kunigaikštis ir prieštaringus jausmus keliantis Burokėlis. Komisijai prieiti vieningos nuomonės buvo nelengva. Todėl lemiamas balsas atiteko socialinių tinklų žvaigždei Pauliui Mikolaičiui – Paul de Miko. Būtent jo balsas lėmė tai, kad vakaro pabaigoje turėjo kristi Kunigaikštis. Tiesa, po paskutinės šios kaukės užuominos komisija šiek tiek susipainiojo ir teisingai įminti šią mįslė pavyko tik atlikėjai Monikai Liu, kuri sakė, kad po šia kauke slepiasi dirigentas Vytautas Lukočius. Maža to, šią genialią mintį visiems pakišo geras dirigento draugas, laidos vedėjas Giedrius Savickas.

 

8 laida -170

 

„Mes esame labai geri draugai. Tiesa, stovėti šalia jo su kauke ir girdėti, kaip šaudo pro šoną, labai kvailas jausmas. Bet gi tokios žaidimo taisyklės – slapstytis! Toks tikslas – neišsiduoti! Vis dėlto ta mano užuomina išdavė mane ir Giedrius greitai suvedė visus galus. Komisija labai ilgai blūdijo, bet atidaviau savo skandinaviškus kozirius ir buvau nukirsdintas“, – šypsosi Vytautas Lukočius.

 

8 laida -176

 

Žinomas dirigentas yra dažnai matomas įvairiuose šou ir televizijos projektuose. Vis dėlto įkalbėti jį dalyvauti slapčiausiame Lietuvoje šou „Kaukės“ nebuvo lengva ir laidos kūrėjams teko ilgai vargti, kol įtikino vyrą.

 

8 laida -189

 

„Tik iš trijų pažįstamų sulaukiau klausimo – ar tu nesislepi po Kunigaikščio kauke? Aišku, visiems sakiau, kad negali būti, gal panašus į mane. Tylėjau ir niekam nieko nesakiau. Todėl visiem tikrai bus didelė staigmena“, – sako jis ir paklaustas, kaip apibūdintų patirtį didžiojoje „Kaukių“ scenoje, ištaria tik vieną žodį – karšta!

 

Dėl iškritimo geru humoro jausmu pasižymintis vyras visai neliūdi: „Labai svarbu išmokti ne tik laimėti, nes laimėti labai lengva. Visada reikia išmokti ir pralaimėti. O jeigu rimtai, tai gyvenimas tęsiasi. Įvyko kaip įvyko ir eini toliau. Mes visi dalyviai žinojom, kad anksčiau ar vėliau iškrisim. Aš ir taip ilgai išbuvau. O visiems kas dvejoja galiu pasakyti – dalyvaukit, nes tikrai sudeginsit daug kalorijų!“

 

Vytautas juokiasi, kad palinkėti projekte likusiems kolegoms negali nieko, nes nežino, kas slepiasi po kitomis kaukėmis. Todėl šou personažams ir žmonėms, slepiantiems savo tikrąsias tapatybes, gali pasakyti tik viena: „Visiems linkiu ištvermės. Neužduskit! Ir tampykite sūrį palei komisijos nosis, kad jie dar labiau pasiklystų!“

 

Dar daugiau smagių staigmenų ir naujų intrigų jūsų laukia jau kitą sekmadienį, šou „Kaukės“, 19.30 val., tik per LNK.

     

Nuotraukos

Svetlanos Bolnienės