Marius_Bruzas_3

Kasdienė LNK informacinė pokalbių laida „Labas vakaras, Lietuva“ nuo šiol turės naują vedėją. Pirmadienį populiarios laidos žiūrovai išvys naują vedėjų komandos narį – Mantą Bružą.

 

„Labai džiaugiuosi sugrįždamas į LNK komandą. Prieš penkerius metus rytinėje laidoje žengdamas pirmuosius savo žingsnius televizijoje, jaučiau besąlygišką profesionalių LNK kolegų palaikymą ir pozityvią atmosferą. Pasibaigus „Rytas su LNK” projektui, atsisveikinome, sakydami „iki greito”, nes buvo didelis noras ir jausmas, kad dar tikrai sugrįšiu“, – sako Mantas Bružas.

 

Pastaraisiais metais M. Bružas tęsė mylimą darbą radijuje, išbandė save TV žinių vedėjo kėdėje. „Tikiu, kad šios patirtys puikiai pasitarnaus itin dinamiškoje „Labas vakaras, Lietuva” laidoje. Juk čia be svarbiausių šalies aktualijų, žiūrovai gali kartu keliauti, atrasti kulinarinius receptus ir mėgautis  geriausia muzika“.

 

Pirmadienio pavakarę Mantas laidoje debiutuos su ilgamete laidos vedėja Karolina Liukaityte. „Esu ramus, kad, jei pradžioje iš jaudulio ir pinsis liežuvis, turėsiu tikrai tvirtą užnugarį“, – apie Karoliną Liukaitytę kalba Mantas.

 

Mantas Bružas savo karjerą pradėjo radijuje, o pirmą kartą televizijoje debiutavo LNK eteryje.

 

Patyręs laidų vedėjas po tiesioginio eterio jėgas atgauna užsiimdamas jam malonia veikla.

 

„Laisvalaikį leidžiu aktyviai –  išvykos į gamtą, žygiai metant kelią dėl kiekvieno takelio ar skrydis ten, kur šilta ir šviečia saulė. Nors gimęs ir užaugęs Vilniuje, dievinu Lietuvos pajūrį ir stengiuosi ten ištrūkti beveik kiekvieną vasaros savaitgalį.  Valandų valandos autostradoje ar eilėje prie kelto klausant muzikos ar audioknygų man yra dar viena puiki poilsio forma“, – sako M. Bružas.

 

Apie asmeninį gyvenimą Mantas kalba taip: „Šiuo metu vienintelis gyvas daiktas namuose be manęs – kambarinė palmė, kuri atkakliai meta lapus ir šiuo metu labiau primena pagalį vazone“.

 

Manto Bružo debiutas LNK informacinėje pokalbių laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ – jau šią pirmadienio pavakarę, 16.30 val. tiesiogiai per LNK. Išsami dviejų valandų trukmės tiesioginė LNK informacinė pokalbių laida „Labas vakaras, Lietuva“ pirmoji išsamiai pateikia dienos naujienas, komentarus, jungiasi iš svarbiausių įvykių vietų ir estafetę eteryje 18.30 val. perduoda LNK Žinioms.