Atostogos ir poilsis reikalingas kiekvienam. Vieni net nesvarstydami galimybių renkasi atostogas užsienyje, o kiti vis dažniau pasidomi, ką galima nuveikti Lietuvoje. Pastaraisiais metais viena populiariausių atostogų krypčių Lietuvoje – Nida. Galbūt dėl to, kad poilsis Nidoje kompleksinis – čia galima ir atrasti ramybę, ir aktyvios veiklos, ir pažintinių krypčių. Vis tik vykstant į Nidą, aktualu paskaityti ir svarbiausius patarimus atostogoms, t. y. išsiaiškinti nakvynės Nidoje galimybes (apgyvendinimo paslaugas), maitinimo paslaugų ir įvairių veiklų pasiūlą.

 

Nidos-Gaiva-viesbutis(1)(1)(1)

 

Tiesa, Nida patraukli ne tik savo įvairiapusiškumu, bet ir tuo, jog ją labai nesunku pasiekti. Dauguma į Nidą keliauja automobiliu, tačiau po truputį populiarėja ir kiti būdai – traukiniu ar autobusu. Vasaros sezono metu Nidą galima pasiekti ir laiveliu. Stengiamasi, kad poilsis Nidoje kiekvienam būtų kuo lengviau pasiekiamas.

 

https://www.nidos-gaiva.lt/poilsis-nidoje/

 

Apgyvendinimas Nidoje – plačios galimybės rinktis

 

Nidoje galima rasti įvairių apgyvendinimo variantų – pavienių kambarių (iš privataus nuomotojo), viešbučių, vilų ar nuosavų namų, svečių ar poilsio namų ir netgi šiuolaikinį kempingą. Tačiau bet kuriuo iš šių pasirinkimų pasidomėti reikėtų iš anksto. Nida nėra didelė, todėl esami nuomos variantai greitai išgraibstomi. Vienų mėgstamiausių poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas, paklaustas prieš kiek laiko reikėtų pradėti domėtis ir rezervuoti kambarį, sakė, jog tai stipriai priklauso nuo sezono. „Be abejonės, vasara yra populiariausias sezonas, kai svečių Nidoje būna daugiausia, todėl šiam laikui kambarius rezervuoti reikėtų kuo anksčiau. Tokiais atvejais ir didesnė tikimybė gauti tai, kas patinka, ir galima sutaupyti. Nes paskutinės minutės apgyvendinimas Nidoje, kai visame miestelyje lieka vos keli nuomos variantai, dažniausiai būna žymiai brangesni.“, – kurorto aktualijomis pasidalijo R. Petrikauskas.

 

Tačiau nereikėtų galvoti, kad į Nidą galima atvykti tik vasarą. Čia yra ką veikti bet kuriuo metų laiku – su tuo sutiko ir daugybę metų poilsio namus „Nidos gaiva“ valdantis R. Petrikauskas. Jo teigimu, pastebima tendencija Nidą rinktis ir žiemą, kai miestelį apgaubia visiška ramybė, kai gamtą ir unikalią miestelio architektūrą apkloja sniegas. Tas vaizdas toks įspūdingas, kad juo pasigerėti kasmet atvyksta vis daugiau žmonių. Pavasaris Nidoje irgi turi savito žavesio – viskas bunda, turistų srautas dar nebūna labai didelis, tačiau galima nemažai ką nuveikti.

 

Jei esate nusprendę, kad rinksitės poilsį Nidoje ir svarstote, kokią apgyvendinimo įstaigą rinktis, neapsiriksite pasirinkę poilsio namus „Nidos gaiva“. Rezervuoti patikusį kambarį galima internetu –  https://www.nidos-gaiva.lt/, telefonu +3706 33 12222 arba el. paštu nidos@gaiva.lt. „Nidos gaiva“ – kokybiškas poilsis, vertinantiems komfortą.

 

Poilsis-Nidoje-1

 

Maitinimas Nidoje – kiekvieno skoniui

 

Nida nustebina bene kasmet – čia kuriasi ir dažnai duris atveria naujos vietos, kur galima pavalgyti. Nidoje galima rasti ir tradicinių lietuviškų patiekalų, ir populiariosios žuvienės bei patiekalų iš žuvies. Nepaskanauti šviežios, pagal kuršių receptą išrūkytos žuvies būnant Nidoje – didelė klaida.

 

Nidoje ir lietuviška, ir itališka, ir meksikietiška, ir azijietiška virtuvės, ir daug skanius patiekalus siūlančių mažų kavinukių. Čia galima atrasti netgi ir populiariausių Lietuvos virtuvės šefų šedevrus. O kadangi Nida – mažas miestelis, tai visas maitinimo įstaigas pasiekti gana paprasta. Ypač, jeigu pasirenkamas tinkamas apgyvendinimas Nidoje. Pavyzdžiui, poilsio namai „Nidos gaiva“ įsikūrę pačiame miestelio centre, todėl rasti, kur pavalgyti labai lengva.

 

Lankytinos vietos – pagal keliautojo poreikius

 

Nida ne veltui kasmet tampa vis populiaresnė. Čia yra ką veikti tiek pavieniams keliautojams, tiek įsimylėjelių porelėms, tiek šeimoms ar tiesiog draugų būriui. Jūros ir kopų unikalumas, architektūros išskirtinumas, gamtos žavesys ir daugybė lankytinų objektų traukia svečius iš įvairių kampelių – tiek Lietuvos, tiek užsienio.

 

Be to, išvykstant iš Nidos svarbu ne tik gerai pailsėti, papramogauti, bet ir įsigyti unikalių suvenyrų. Neišvykite iš Nidos be Kuršių nerijos simbolių: vilnos ar lino mezginių, medžio ar sidabro dirbinių, gintaro puošmenų.