Vadovo pareigos, nuosavas namas ir mylima moteris šalia – toks, iš pažiūros, gražus ir ramus Sergejaus Cariuko gyvenimas nutrūko tragiškai ir netikėtai. Pernai gruodžio 7 dienos popietę į vyriškio namus netoli Klaipėdos atvykę tėvai ir sesuo Nadežda rado jį kieme visiškai nuogą mirtinai sušalusį.

 

TV3_KT_ET_Nadezda_Cariuk

„Dar nebuvau girdėjęs tokio mamos klyksmo“, – lig šiol su ašaromis prisimena Nadežda Cariuk. Prieš pusmetį išlydėjusi savo brolį į amžinybę ji iki šiol negali nurimti. Nors Sergejaus kraujyje buvo rasta alkoholio, ji netiki, jog brolis savo valia galėjo nuogas lauke užmigti. Iš kur tuomet jo kambaryje buvo kraujo ir kodėl namie buvęs vyro posūnis nieko nepastebėjo ir negirdėjo?

 

Nesulaukianti atsakymų iš teisėsaugos Nadežda ėmė pati rinkti faktus, o tai tiesiog įsiutino žuvusiojo mylimąją Tatjaną Kirejenkovą – jai klausimų dėl vyro mirties nekyla: „Sergejus sirgo hepatitu C. Šitaip negaluojančiam išgėrus alkoholio ima trūkti oro. Nubudęs jis norėjo atsigaivinti, išėjo į lauką, pasidarė geriau, ir tiesiog užmigo.“

 

Jau rytoj, ketvirtadienį, 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ į Klaipėdą atvykusi aiškiaregė Gerda Red ir Vilniuje dirbanti būrėja Svetlana Dausinienė atskleis kur kas pikantiškesnę S. Cariuko gyvenimo pusę ir padės atsakyti į daugelį klausimų.

 

Pradėjusi gilintis į mirties aplinkybes aiškiaregė G. Red netikėtai ištars: „Aš matau grėsmę savo gyvybei.“

 

Kas taip išgąsdino esktrasensę ir kas iš tikrųjų dėjosi lemtingąjį vakarą Sergejaus Cariuko namuose? Atsakymai – TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ šį ketvirtadienį 20.00 val.

 

„Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ – ketvirtadienį 20.00 val.  per TV3!