Prieš beveik du dešimtmečius projekte „Dangus“ išgarsėjęs Gediminas Nadtočis-Natas nusprendė atnaujinti savo muzikinę karjerą. Po 12 metų Danijoje praleistų atlikėjas kartu su žmona Erika ir dviem dukrytėmis grįžo į Lietuvą. „Danijoje įsidarbinau logistikos kompanijoje, žmona pradėjo dirbti pagal specialybę, interjero dizainere. Planas buvo būti ten pusantrų metų ir tada grįžti į Lietuvą, bet kažkaip laikas bėgo ir tik po 12 metų sugrįžome. Visada norėjau dainuoti, todėl Danijoje buvo sunku dirbti nemėgstamą darbą, bet tuo metu aš tai dariau dėl šeimos, tuo pat metu galvodamas apie tą dieną, kai vėl būsiu scenoje. Ir ši diena išaušo“, – trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ džiugesio neslėps atlikėjas Natas.

 

NatasS20_3 NatasS20_2

 

Atlikėjas sako, kad gyvenimas po „Dangaus“ šou šovė į neregėtas aukštumas: naujos pažintys, vakarėliai, koncertai, populiarumas, tačiau atėjo laikas, kai visa tai baigėsi. „Tai buvo didelis tramplinas į šou verslo viršūnę, bet laikui bėgant viskas nurimo, koncertų mažėjo, baigėsi ir rock‘n’roll’as. Šiandien esu pasiruošęs naujiems startams, ne tik muzikoje, bet ir gyvenime. Mano visos dainos apie meilę, todėl manau, kad būtent ji ir skatina kurti. Pamenu Gjan sakė, kad linksmi žmonės dažniausiai kuria liūdnas dainas, pritariu jai 100%, man dainuoti liūdnas dainas sekasi geriau. Nauja daina „Laimėjom“ irgi apie meilę, kad, kad ir kas bebūtų, kad ir kokios problemos santykiuose bebūtų viską galima išsiaiškinti ir rasti kompromisą, jeigu vienas kitą nuoširdžiai myli“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Natas.

 

image_50421505 NatasS20

 

Natas neslepia nuostabos, kad vos grįžus į Lietuvą sulaukė ne vieno pasiūlymo sudalyvauti laidose ar duoti interviu. Atlikėjas džiaugiasi, kad išleisdamas naują dainą „Laimėjom“, kurios premjera jau šį trečiadienį, turėjo galimybę ją pristatyti būtent intelektualaus humoro šou „Šeškinės 20“.

 

gediminas-nadtocis-natas-5c755c06f1d2b-2

 

„Keista, kad sugrįžęs greitai sulaukiau daug skirtingų kvietimų. Žmonės sako, kad aš dar įdomus. Kažkiek keista, bet ir malonu. Dainos premjera jau šį trečiadienį, netrukus pasirodys ir jos klipas. Žinoma, kuriamos ir naujos dainos bei keli siurprizai klausytojams“, – intriguojančiai kalbėjo Natas.

 

Pirmasis Nato pasirodymas su nauja daina „Laimėjom“ – jau trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

 

Nato naujos dainos VIDEO

 
 


 
Natas apie pravardę VIDEO