Plaukai yra kiekvienos merginos aksesuaras, kuriuo reikia rūpintis. Plaukams augti ir būti sveikiems padeda apsilankymas grožio salone, kuriame profesionalai pasirūpina plaukų būkle. Kirpykloje plaukai pakerpami, kad plaukai atrodytų gražiau, plaukai prisotinami kaukėmis, kurios stiprina ir atkuria pažeistus plaukus. Taip pat merginos plaukus prižiūri ir namuose, tarp vizitų pas meistrę. Kiekviena naudoja šampūną, kondicionierių, taip pat reikia nepamiršti ir plaukų kaukių, kurios drėkina ir atkuria pažeistus plaukus.

 

unnamed_800x531

 

Plaukų priemones reikia rinktis atsargiai, kad jos būtų ekologiškos ir atitiktų plaukų būklę. Svarbiausia, kad priemonės būtų kuo galima sveikesnės, o jei nepavyksta tokių rasti parduotuvėje, galima ir pasigaminti pačiai. Plaukams stiprinti ir atkurti yra reikalingi aliejai, tokie kaip arganų, varnalėšų, kokosų. Šie aliejai padengia plauko paviršių ir suteikia jam glotnumo, saugo nuo lūžinėjimo ir maitina plaukus.
 
Jei norime turėti gražius ir sveikus plaukus, patartina galvą plauti kuo rečiau. Tačiau kaip tai daryti, jei plaukai greitai riebaluojasi? Visuomet yra išeitis, o šioje situacijoje geriausia yra sausas šampūnas. Sausas šampūnas skirstomas į  šviesiems ir šviesiai dažytiems plaukams bei tamsiems, kad esantys milteliai nesimatytų ant galvos odos. Sausas šampūnas idealiai tinka naudoti tarp galvos plovimų, taip pat priemonė stiprina plaukus, suteikia daugiau tūrio ir suteikia plaukams malonų šviežumo jausmą, pašviesina plaukų šaknis.

 

sausas sampunas

 

Plaukus būtina apsaugoti ir nuo saulės spindulių, bei karščio, kuomet juos formuojame. Tiesintuvas ir džiovintuvas labai kenkia mūsų plaukams, juos sausina, plaukai pradeda skilinėti, dėl to reikia jiems padėti. Geriausia pagalba, kurią galite suteikti, tai skystis nuo karščio, kurį reikėtų naudoti prieš plaukus formuojant priemonėmis.

 

Jei norite sveikų ir gražių plaukų reikia ne tik jais rūpintis išoriškai, bet ir gerti vitaminus bei papildus. Vitaminai padeda plaukams stiprėti iš vidaus, nes iš išorės neužtenka jais rūpintis. Taip pat, jei norite turėti sveikus ir gražius plaukus privalote sveikai maitintis ir aktyviai gyventi.