Nuotaikingas ir siužeto vingių kupinas TV3 nuotykių ir humoro serialas „Bruto ir Neto 3“ žiūrovus stebina vis linksmesnėmis istorijomis ir vienas už kitą unikalesniais personažais. Vienas tokių trečiajame serialo sezone patikėtas ir dainininkui bei aktoriui Vaidui Baumilai, kuris džiaugiasi, galėjęs savo aktorinius sugebėjimus pirmą kartą parodyti ir televizijos žiūrovams.

 

Nuotr. kūrybinės komandos_1 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_2 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_3 (Medium)

 

Seriale „Bruto ir Neto 3“ V. Baumilos vaidinamas Gintaras – Ispanijoje gyvenęs keliaujantis sveikuolis, rodos, žinantis atsakymus į visus gyvenimo klausimus. Filmavimo darbams einant į pabaigą, žinomas vyras pripažįsta, jog jo veikėjas kūrybos procese keitėsi. „Jis truputį kitoks nei kalbėjome su režisieriumi iš pat pradžių. Viskas evoliucionavo filmavimo metu, tai be abejo Gintaras kitoks nei buvo manoma pradžioje“, – sakė V. Baumila.

 

Nuotr. kūrybinės komandos_4 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_5 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_6 (Medium)

 

Atlikėjas atskleidžia, kad savo vaidybą vertina labai kritiškai. „Anksčiau matydamas save ekrane vaidinant būčiau užsidengęs akis, bet dabar tai tiesiog labai pakritikuoju save, kur ką galėčiau daryti kitaip. Stengiuosi per daug savęs ekrane nemylėti. Kaip kiekvienas esame kritiški sau, taip ir aš“, – tikino V. Baumila.

 

Nuotr. kūrybinės komandos_7 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_8 (Medium) Nuotr. kūrybinės komandos_9 (Medium)

 

Nors pats atlikėjas savo vaidmens į aukštumas nekelia, palaikymo iš aplinkinių ir mylimosios tikrai sulaukia. „Artimieji supranta, kad tai yra darbas, bet palaiko, žiūrėjo, sakė, kad linksma, labai juokinga, jog labai kitoks mano amplua“, – apie šeimos ir merginos palaikymą kalbėjo V. Baumila.

 

Stop_1 (Medium) Stop_2 (Medium)

 

Prisimindamas darbą filmavimo aikštelėje, V. Baumila šmaikštauja, jog linksmiausia visgi būna po filmavimų. „Labai geras kolektyvas, gera nuotaika. Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius tapo tikrai artimi, daugiau nei pažįstami, kaip ir visa komanda, tikrai bendrausime ir tikiuosi, jog dar dirbsime kartu“, – apie labai malonią patirtį pasakojo atlikėjas.

 

Stop_3 (Medium) Stop_4 (Medium)

 

Nors daugeliui V. Baumila geriau žinomas kaip muzikantas, jis džiaugiasi galėjęs aktorinį meistriškumą atskleisti būtent filmuodamasis seriale „Bruto ir Neto 3“. „Darbas labai įdomus, visai kitoks nei man yra tekę prisiliesti. Kartą filmuojantis užklupo baisi liūtis, o mes turėjome dirbti ir vaidinti, kad yra vasara, nors buvo jau gerokai įsivažiavęs ruduo. Lietus lyja, šalta, o aš stoviu su marškiniais be rankovių ir apsimetu, vaidinu, kad yra vasara, karšta“, – apie kuriozinį, bet smagų nutikimą filmavimo aikštelėje prisiminė aktorius.

 

V. Baumila tikina, kad ateityje su džiaugsmu nusifilmuotų dar ne viename serialo epizode. „Ant scenos aš aktoriaus karjerą ir tęsiu, tačiau serialuose ir televizijoje tikrai būtų smagu ir tikrai norėčiau“, – tikino aktorius.

 

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

 

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

 

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, V. Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

 

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.

 

Nuotr. kūrybinės komandos