„Tau verslą pastatė tėtis, tau parduotuvę atidarė tėtis, tau namus statė tėtis, automobilį nupirko tėtis, automobilį pavogė, „dzin“, tėtis naują nupirks – tokių esu girdėjusi replikų ir visi laurai nurašyti tėčiui“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs politiko, Seimo nario Petro Gražulio dukra Marija Šalaševičienė.

 

F012150L 11.MXF_snapshot_06.11.465_800x450

Šis interviu 30-metei nuomonės formuotojai Marijai Šalaševičienei, skandalingo politiko, Seimo nario Petro Gražulio dukrai nėra pirmas, tačiau vos sėdusi prieš televizijos kamerą prekės ženklo „Mari Made“ įkūrėja prisipažins, kad pokalbis nėra labai malonus.

 

Prieš keletą savaičių žiniasklaidoje vėl buvo linksniuojamas Marijos Šalaševičienės vardas. Paaiškėjo pusę metų trukusio specialaus tyrimo rezultatai. Jo metu buvo tiriami keli papuošalai, kuriais Marija prekiavo. Visuomenei ir žiniasklaidai pateiktose išvadose teigiama, kad tirti produktai pavojingi, neatitinka Europos Sąjungos reikalavimų, o gaminiuose esantis nikelio kiekis didesnis, ei leidžiama. Nikelis stiprus dirgiklis, galintis sukelti alergines reakcijas tiesiogiai kontaktuodamas su oda. Viename Marijos papuošalų, pasak tyrimo išvadų, rastas nikelis kelia nedidelę, kitame – vidutinę riziką. Praėjusią savaitę verslininkei skirta ir 500 eurų bauda. Tačiau Marija įtikinusi – jei jos tėvas būtų ne Petras Gražulis, niekam tai, kuo ji prekiauja, nerūpėtų. Skundus, pasak verslininkės, iniciavo ir žiniasklaidai parašė sužlugdyti norintys konkurentai, ir jai pavydinčios moterys.

 

„Kodėl kabinėjasi prie manęs, kai aš esu mažytė? Jei čia iš tikrųjų didelė problema ir nikelis toks pavojingas žmogaus sveikatai, kodėl netikrinami didmenininkai, bižuteriją su nikeliu parduodantys tonomis? Supratau, kad Lietuvoje yra tikrai daug pavydžių, nelaimingų moterų, kurios ateina ir tikrai labai nori man įkasti, ir pakenkti vien todėl, kad man sekasi, kad esu laiminga… Apskritai, jos nori ne tik įkasti, bet ploja rankytėm, kad va, pagaliau man atsitiko kažkas blogo, dėl to labai liūdna. Pikčiausia, žinoma, dėl to, kad viskas vyksta vien todėl, kad esu politiko dukra… Visos garsios antraštės yra prasidėjusios su Gražulio pavarde… Prie ko čia jis ir mano papuošalų verslas? Tai visiškai skirtingi pasauliai, bet taip vyksta“, – pasipiktinimo neslėps Marija Šalaševičienė.

 

Išskirtinis skandalingojo politiko Petro Gražulio dukros Marijos interviu jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.

 

VIDEO Marija Šalaševičienė: visi kabinėjasi todėl, kad esu Gražulio dukra