Gruodžio 5-toji atlikėjui Petrui Dauniui nuo šiol asocijuosis ne tik su artėjančiu didžiųjų metų švenčiu laukimu, bet ir su nauju karjeros etapu, atlikėjo vidine metamorfoze, svarbių kūrybinių žmonių atėjimu į jo gyvenimą laikotarpiu ir žinoma, naujos dainos “Baby” pristatymu.

 

BABY1 (Small)

 

 

Kaip sako pats dainininkas – „Pagaliau išsipildė mano svajonė!”.

 

„Šie metai man buvo ir vis dar yra labai sėkmingi, produktyvūs, tokie gal net galėčiau pasakyti – esminiai – kai suvokiau labai daug savo vidinių, dvasinių, tobulėjimo, saviūgdos, vertybinių ir kitų dalykų kurie kartkartėmis būdavo labai dideli stabdžiai mano asmeniniame progrese. Tačiau suvokus, supratus ir susidraugavus su visais tais vidiniais procesais ir pažiūrėjus į juos kitu kampu pamačiau, kad jie man atvirkščiai gali labai pasitarnauti, o ne mane stabdyti.”, – pasakojo dainininkas.

 

 

image1 (Small)

 

Nauja daina Baby (tau vienai). Kaip ir kada ji atsirado?

 

Taip, nauja daina atsirado labai staiga ir netikėtai, kaip ir daugelis dalykų šiemet mano gyvenime. Iš tiesų vienu metu net buvau pagalvojęs, kad galbūt kažkaip reikėtų keisti savo profesinį profilį ir ieškot kitų krypčių kur galėčiau ir tobulėti, ir reikštis daugiau ir greičiau, o muzika būtų likęs tiesiog man begalo malonus hobis. Bet gyvenime turbūt taip jau yra, kai randi tą savo pašaukimą, nors ir dažnai abejoji juo, jis bet kokiais būdais siųs tau ženklus, vieną po kito, kad tik tu pamatytum jog eini teisingu keliu ir iš jo nesitrauktum.

 

Dėl pačios dainos atsiradimo, tai buvo karšta vasaros vidurio diena kuomet savo Instagram paskyroje sulaukiau žinutės iš vieno pažįstamo prodiuserio Artiomo Penkevičiaus, kuris išreiškė norą kartu dirbti ir bendradarbiauti. Jo viena iš pasiūlymo sudedamųjų dalių buvo “Baby (tau vienai)” dainos demo versijų. Perklausiau ją ir pasakiau sau:

 

IMG_2995_1A (Small)

 

„Va. Čia. Čia yra tai kas man patinka, ko aš norėjau, ko aš ieškojau. Tokio skambesio, tokio vibe’o, tokio beato. Žmonių, kurie supranta tokią muziką ir supranta mane.”

 

Ir taip mes neilgai trukus susitikome įrašų studijoje kur po pačios pirmos sesijos supratome, kad laukia daug bendro ir gražaus laiko kartu kuriant muziką.
Baby (tau vienai) daina buvo tik dar vienas iš ženklų, įrodymų, kad muzika visgi yra gyva manyje, o mano kelias yra skirtas muzikai.

 

Apie ką yra daina „Baby”?
Šįkart dainos tekstą rašiau ne aš, o kitas mūsų geras bendras bičiulis Edgaras Koldaras, kuris taip pat labai daug prisideda prie bendros kūrybos. Pradžioje dainos tekstas buvo angliškas (tiesa, reikėtų paminėti, kad “Baby” turės ir savo anglišką versiją), bet kartu padiskutavę nusprendėm, kad geriau būtų jei ta daina suskambėtų lietuviškai. Edgaras perrašė tekstą kuris man labai patiko ir tiesiog “prilipo” prie visko kas tuo metu vyko mano gyvenime. Labai gerai tą dainą pajaučiau ir pasakiau vaikinams: “Greičiau – DAROM!”.
Na, o pati daina yra apie tą vienintelę “Baby” kurios man atrodo per daug apibūdinti nereikia. Vienintelė reiškia vienintelę. Ir tuo viskas pasakyta. Ta dėl kurios nulėktum į pasaulio kraštą, ta dėl kurios būsi kantrus, ta kuri tau pati gražiausia pasaulyje, ta kuriai tu viską atiduotum.

 

Minėjai, kad pagaliau išsipildė tavo svajonė. Galbūt papasakotum plačiau?

 

Svajonė iš dalies yra ir kažkoks tikslas. Mano svajonė, tikslas, buvo atrasti tą tikrąją muzikos kalbą ir pagaliau surasti tą savąjį muzikinį stilių kurį puikiai jausčiau ir jis galėtų mane tinkamai reprezentuoti.

 

Galiu atvirai pasakyti, kad tas tikslas, ta svajonė buvo kiek susvyravusi dėl tam tikrų gyvenimiškų priežasčių, daugelio neatsakytų asmeninių klausimų, bendro pasimetimo ką, kur, kaip ir su kuo daryti, bet dabar galiu pasakyti, kad esu beprotiškai laimingas, nes visi tie susvyravymai, abejonės, nepasitikėjimai ir delsimai baigėsi, kadangi išlikau kantrus, nepasidaviau aplinkai, nesustojau ir radau tai ko tiek laiko ieškojau. Bet svarbiausia ką radau šioj ilgoj kelionėj, tai žmonės. Žmonės kurie mane įkvėpia, kurie manim tiki, kurie man padeda ir jaučia. Tai man yra begalo svarbu. Vertinu tai ir džiaugiuosi.

 

Tai leisk paklausti kas laukia ateityje?

 

Tai po tokių atradimų, nušvitimo ir organiškos motyvacinės bangos turbūt naturalu, kad mane užplūdo energija ir entuziazmas nesustoti, dirbti ir kurti, ir toliau džiuginti žmones savo muzika.
Kaip ir sakiau prieš tai, taip ir norėčiau dar kartą pasikartoti, kad man begalo svarbus kai kurių žmonių atėjimas į mano gyvenimą šiais metais ir ypatingai iš tų žmonių norėčiau išskirti savo naujuosius kūrybinius ir sielos draugus – Artiomą ir Edgarą, kurie prie visko dar yra ir šiaip faini bičai su kuriais mes turim kažkokį “connectioną” ir labai gerai jaučiam vienas kitą. Dėl šios priežasties ateityje manau laukia labai fainų ir “skanių” muzikinių dalykų.
 
O dabar prašom mėgautis skaniausiu patiekalu šios dienos meniu – „Baby (tau vienai)”.