Vieną dieną esi nedideliam pažįstamų ratui žinoma mergina iš Vėžaičių, o kitą – tavo veidą atpažįsta visa Lietuva. Būtent taip nutiko prieš metus daug žinomų moterų nurungusiai ir naująja LNK laidos KK2 vedėja tapusiai Justei Žičkutei.

 

Screen Shot 2017-11-21 at 13.00.06_1600x903 (Small)

 

Šį antradienio vakarą 20.30 val. duodama interviu Indrei Stonkuvienei LNK laidoje „Kitu kampu” žinoma mergina prisipažino sulaukianti net įžeidžiančių klausimų – juk tokia staigi sėkmė sunkiai suprantama, tačiau mergina atvira: „Į atranką ėjau be didelių lūkesčių ir su niekuo nemiegojau”.

 

Screen Shot 2017-11-21 at 13.00.19_1600x901 (Small)

 

J. Žičkutė anketą į vedėjos atrankas pastebėjo tą pačią dieną, kai nusprendė, kad reikia kažką keisti savo gyvenime, ir išėjo iš verslo konsultacijų įmonės. „Pamenu, atrankoje reikėjo susakyti labai painų tekstą. Mano tikslas buvo jį išmokti ir pasakyti sklandžiai. Tik tiek, žingsnis po žingsnio”, – pasakojo TV laidų vedėja.

 

Mergina prisipažino, kad iš pradžių jai nė nekilo mintis, jog gali konkuruoti su tokiomis žinomomis Lietuvoje moterimis kaip Andžela Adamovič, Simona Burbaitė, viceministro žmona….

 

Vis dėlto, netikėta sėkmė apvertė merginos gyvenimą. Kaip pasikeitė J. Žičkutės gyvenimas, kaip žinomumas veikia jaunos merginos santykius ir apie kokią šeimą ji svajoja – galėsite pamatyti per LNK jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Kitu kampu”.