Lietuvių mėgstamiausio žiemos sporto − dailiojo čiuožimo − varžybas, kurios bus transliuojamos tiesiogiai iš Sočio žiemos olimpinių žaidynių, TV6 eteryje komentuos viena iš nedaugelio mūsų šalies dailiojo čiuožimo eksperčių – Lietuvos čiuožimo federacijos generalinė sekretorė Dovilė Pervazaitė. Ji įdomiausias akimirkas iš olimpinių žaidynių žiūrovams pateiks kartu su sporto komentatoriumi Vytautu Jasučiu.

 

Dovilė labai atsakingai rengiasi šio unikalaus renginio komentavimui, renka informaciją apie dalyvius ir aktualijas, ieško įdomių faktų apie pačią sporto šaką, kad žiūrovams būtų dar smagiau stebėti olimpinį dailųjį čiuožimą.

 

„Profesionaliai nesusidūrus su šia sporto šaka gali būti sunku suprasti, kodėl iš pažiūros gražiai ant ledo sušokę sportininkai sulaukia žemesnių vertinimų. Svarbu žinoti, kad komisija vertina daugybę techninių niuansų – pavyzdžiui, net ir tai, kuria pačiūžos briauna įčiuožiama darant figūrą. Visa tai TV6 eteryje bandysime paprastai paaiškinti olimpinio dailiojo čiuožimo žiūrovams”, − sako pati nuo vaikystės čiuožianti ir didelę aistrą dailiajam čiuožimui jaučianti D. Pervazaitė.

 

Naujoji TV6 komentatorė pati yra turėjusi ir rimtų, ir juokingų nutikimų ant ledo. „Be traumų man taip pat nepavyko išsisukti, tačiau kartą nutiko ir labai linksmas dalykas: pradėjusi čiuožti netikėtai su visa energija tėškiausi į galingą balą ir praktiškai išsimaudžiau. Pasirodo, arenoje ledas tiesiog nebuvo spėjęs galutinai sušalti, tad realiai su pačiūžomis atsidūriau baseine”, − sakė juokdamasi D. Pervazaitė.

Linksmų akimirkų ant ledo yra patyręs ir Vytautas Jasutis, profesionalus sporto komentatorius, kuris kartu su Dovile komentuos Sočio žiemos olimpines žaidynes. „Esu ne kartą nusidaužęs ir rankas, ir kelius bandydamas čiuožti. Tenka nueiti pačiuožinėti į ledo arenas, tačiau linksmiausia prisiminti kaip čiuoždavome vaikystėje: tos didelės juodos pačiūžos, bandymai jų briaunas sutepti žvake, kieme išlietas nelygus ledas – visa tai sukelia daug gerų prisiminimų”, − sako Vytautas.

 

Komentatorius, kuriam iki šiol nemažai teko domėtis dailiuoju čiuožimu ir bendrauti su sportininkais bei treneriais, su dideliu džiaugsmu ruošiasi didžiajam metų sporto įvykiui – olimpinėms žaidynėms. Vytautui svarbiausia, kad TV6 žiūrovams visa tai, kas vyksta ant olimpinio dailiojo čiuožimo ledo, būtų perteikta aiškiai, suprantamai ir įdomiai. Jis tiki, kad drauge − su itin gerai visus šio sporto niuansus išmanančia Dovile − jiedu puikiai bendraus komentuodami visas olimpinio dailiojo čiuožimo varžybas, ir savo gerą nuotaiką perteiks žiūrovams.

 

TV6 kanalas vienintelis iš visų lietuviškų televizijos kanalų jau nuo vasario 6 d. kvies žiūrovus nemokamai stebėti visas Sočio žiemos olimpiados dailiojo čiuožimo rungtis bei sirgti už mūsų šaliai jose atstovausiančią Deivido Stagniūno ir Isabellos Tobias porą. Jau dešimt metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 žiūrovams pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą. Visas olimpines žaidynes nuo pradžios iki pabaigos rodys oficialus Sočio žiemos olimpinių žaidynių transliuotojas „Viasat“.

 

Sočio žiemos olimpinių dailiojo čiuožimo varžybų akimirkos – jau nuo vasario 6 d. per TV6!