Sekmadienio vakarą karščiausio TV3 vasaros projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginiame eteryje įvyko jau ketvirtoji išlikimo kova, kurioje su projektu atsisveikins dar vienas dalyvis. Visų dėmesį dėmesį traukė ne tik linksmai nusiteikę projekto dalyviai, bet ir realybės šou vedėja Vaida Skaisgirė, kuri pademonstravo fatališkos moters vertą įvaizdį.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Vaida_Skaisgire ir Gerda_Stiklickiene

 

V. Skaisgirė tiesioginio eterio metu vilkėjo itin moterišką ir biustą išryškinantį kostiumėlį. Projekto vedėja pasipuošė auksinėmis sagomis dekoruota, vaiskios mėlynos spalvos liemene, kuri pabrėžė moters krūtinę. Prie atviros liemenės Vaida priderino tokios pačios spalvos plačias kelnes su skeltuku. Kūno formas pabrėžiantį kostiumėlį V. Skaisgirei sukūrė dizainerė Agnes Flick, o įvaizdį užbaigė stilistas Joringis Šatas.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Vaida_Skaisgire_FotoPRO

 

Kiekvienai „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginei transliacijai dizainerė Agnes Flick ir J. Šatas realybės šou vedėjai sukuria vis kitokį įvaizdį. Televizijos projekte savo aprangą profesionalams patikinti V. Skaisgirė prisipažino, kad kasdieninį savo stilių ji formuoja pati, tačiau nevengia pasinaudoti ir profesionalaus stilisto patarimais.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Vaida_Skaisgire_FotoPRO_2

 

„Būna įvairiai – dažnai renkuosi pati, kartas nuo karto paklausiu vyro arba draugių nuomonės, tačiau tenka pripažinti – pačius geriausius patarimus stiliaus klausimais man suteikia mano draugas, labai geras stilistas ir drabužių kūrėjas Joringis Šatas“, – sakė realybės šou vedėja.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Vaida_Skaisgire_FotoPRO_3

 

Šįvakar 19.30 val. TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginėje išlikimo kovoje projekto naujokei Vilmai teks užimti pirmąją karštą kėdę, o kas atsisės šalia jos nuspręs daugiausiai pliusų iš savo komandos gavęs ir savaitės lyderiu tapęs projekto gražuoliukas Žygis. Savaitės lyderiu vaikinas tapo po to, kai „Velnių“ komanda jau trečią savaitę iš eilės surinko mažiau apyvartos ir buvo pasiųsta į pliusų – minusų vakarą.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3 bei visą parą naujienų ir pramogų portale 2barai.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3 ir 2barai.lt!