Laistyti sodą tenka gana dažnai, ir nemažais tempais. Ypač tuomet, kai sodas didelis, šis iš pažiūros paprastas darbas pareikalauja nemažai pastangų ir laiko, kurį būtų galima skirti svarbesniems darbams. Gera žinia ta, jog sodininkystės poreikiams dabar yra sukurti patogūs laistymo įrankiai, kurie padeda atlikti darbus greičiau ir išvengti didžiosios dalies rūpesčių.

 

Toliau skaitydami sužinosite apie laistymo įrangos pasirinkimus pagal skirtingus poreikius ir gera kaina internetu galėsite įsigyti kone viską, ko gali reikėti efektyviai sodo priežiūrai.

 

Dar spartesnis ir malonesnis laistymasmethi-somcag-AymI2mt9wRY-unsplash

 

Tam, kad kasdienis laistymas neįgristų, svarbu pasirūpinti gera laistymo įranga, kuri suteiktų daugiau patogumo. Kokius laistymo įrangos reikmenis rinktis, priklauso nuo Jūsų laistymo poreikių. Jeigu sodas didelis, reikia pasiekti nuošalius jo kampelius, svarbu rinktis ilgesnes laistymo žarnas, kurios leistų visur pasiekti. Apgalvokite, koks prieinamumas prie vandens šaltinio, kokios žarnos reikės, kadangi esama labai įvairių pasirinkimų.

 

Labai daug padės specialios žarnų ritės ir vežimėliai – laistant ilga žarna tuomet nesipainios po kojomis, nes bus surinkta į specialų įrenginį. Automatiniai purkštukai atliks visą darbą už Jus, na, o jeigu laistysite rankomis, visuomet galėsite pasirinkti tinkamą laistymo režimą ir reguliuoti vandens srovę tam, kad trapesni augalai nebūtų pažeisti.

 

Platus laistymo įrangos pasirinkimas

 

Pas specializuotus sodo prekių tiekėjus rasite kone visus laistymui būtinus reikmenis ir ne tik. Jūsų laukia platus labai įvairių reikmenų, skirtų sodo priežiūrai, asortimentas.

 

Laistymo įrangą sudaro:

 
  •  reguliuojami rankiniai purkštukai;
  •  skirtingo ilgio žarnos;
  •  žarnų vežimėliai;
  •  žarnų ritės
  •  automatiniai, įstatomi į žemę purkštukai;
  •  įrangos antgaliai;
  •  jungiamosios ir tvirtinamosios dalys taisymui ir kt.
 

Be laistymo įrangos taip pat rasite kitų sodo augalams ir vejai skirtų priežiūros reikmenų, o taip pat aukštos kokybės darbo įrankių, kurie labai palengvins įprastus priežiūros procesus. Asortimentas labai platus ir nuolatos plečiamas – susipažinkite su pasiūlymais iš arčiau, ir išsirinkite patrauklia kaina!

 

Daugiau apie laistymo įrangą ir jos pasirinkimus sužinosite: https://sodasirnamas.lt/laistymo-ranga/