Neužtenka tik išsirinkti kurortą pirmajai savo, kaip jaunavedžių, nakčiai! Medaus mėnesio seksas skiriasi nuo kitų kartų, kai mylėjotės. Nesvarbu, ar pirmoji naktis po vestuvių iš tikrųjų bus pirmoji – medaus mėnesio seksas bus aistringesnis ir paliks gilesnį atspaudą atmintyje. Susisaisčius amžinais meilės įžadais meilė įgaus naują reikšmę, kokios iki šiol dar neturėjo. Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį, siekiant, kad medaus mėnesio seksas būtų nepakartojamas!

 

seksas

Nereikėtų tikėtis fejerverkų ir daugybinių orgazmų jau pirmąją vestuvių naktį. Įtampa ir nerimas dėl ceremonijos, nuovargis priiminėjant draugų ir artimųjų sveikinimus, silpnumo jausmas dėlto, kad jausdami streso nieko nevalgėte, bet šiek tiek perdaug išgėrėte ir itin dideli lūkesčiai, kad pirmoji naktis turi būti kažkas ypatingo, dar nepatirto gyvenime, gali lemti, jog pirmąją medaus mėnesio naktį apskritai gali nebūti jokio sekso!

 

15 patarimų pirmajai nakčiai po vestuvių:

 

 • Pripažinti faktą, kad vestuvių naktys tobulos būna tik filmuose.

 

 • Pirmąją vestuvių naktį greičiausiai būsite išsekę nuo šventinio šurmulio ir per daug įsitempę.

 

 • Nebūsite geriausios būklės, kad ši naktis būtų geriausio sekso naktis.

 

 • Nedaryti spaudimo.

 

 • Nusimaudyti po dušu ir persirengti patogiais drabužiais.

 

 • Užsisakyti kambarių tarnybą.

 

 • Jeigu jums tai tinka, į viešbučio kambarį galite pasikviesti draugų, su kuriais smagu leisti laiką.

 

 • Jei ankstesnis patarimas neatrodo tinkamas medaus mėnesiui – ignoruokite jį.

 

 • Po to, kai atvyks maistas ir gėrimai, ant kambario durų užkabinti ženklą „Netrukdyti“.

 

 • Kartu prisiminti labiausiai jaudinančias vestuvių akimirkas.

 

 • Padovanoti mažą vestuvių nakties dovanėlę (pavyzdžiui, meilės laišką, iškarpų albumą, apatinių komplektą, papuošalą, grožio dėžutę, kurioje gali būti aromatinė žvakė, kvepalai, kūno losjonas, šokoladas, kvapnios vonios druskos ir pan.).

 

 • Nepamiršti nustatyti žadintuvą, jei ankstų rytą laukia skrydis.

 

 • Neskubinti įvykių. Pradėti, pavyzdžiui, nuo masažo.

 

 • Jeigu iš karto po vedybų, neplanuojate pradėti kūdikio, pasirūpinkite kontracepcijos priemonėmis.

 

 • Jeigu seksas nebus geriausias dalykas, kokį teko patirti gyvenime, nepanikuokite. Daug porų šiais laikais nusprendžia surengti vestuvių dūzges (įvadas į medaus mėnesį) su keliais, pačiais artimiausiais draugais viešbučio kambaryje, persirengus patogiais drabužiais, ir drauge prisiminti gražiausias šventės akimirkas.

 

Susituokus turite visą gyvenimą praktikuotis, pradedant nuo medaus mėnesio. Jam pasibaigus – lauks dar daug, aistringų metų. Viena iš priežasčių, kodėl žmonės pirmenybę teikia medaus mėnesių yra ta, kad tuo metu yra daug laisvo laiko, kurių galima intymiai leisti kartu, nesibaiminant, kad kažkas svarbaus pertrauks.

 

Jeigu prieš vestuves jau miegojote kartu, tai jau turėjote pakankamai laiko atrasti išrinktojo kūną, išsiaiškinti, kokie prisilietimai jį labiausiai jaudina ir pamalonina. Per medaus mėnesį aistrą sustiprinti padeda mylėjimasis kitoje vietoje (daug porų galvoja, kad romantiškiausia vieta seksui yra apleistas paplūdimys), nauji, seksualūs, specialiai šiai progai įsigyti apatiniai drabužėliai, keli nedideli, nešiojami sekso žaisliukai, saugiai paslėpti kelionių lagamine.

 

Iš medaus mėnesio sekso tikimąsi, kad jis bus grynas malonumas – tačiau kas nutinka tada, kai nuotaka pradeda jaustis blogai ir lytiniai santykiai tampa skausmingi, ir kelia panišką baimę? Priežastis gali būti medaus mėnesio cistitas (šlapimo pūslės uždegimas). Dažniausiai uždegimas vargina moteris per medaus mėnesį, nors gali nutikti bet kuriuo metu, kai moterys yra seksualiai aktyvios ir esant makšties ir varpos kontaktui. Negydomas šlapimų takų uždegimas gali komplikuotis į inkstų infekciją. Laimei, jis greitai praeina, pradėjus vartoti antibiotikus. Moterys gali išvengti šlapimo takų infekcijos, jei kiekvieną kartą po lytinių santykių nusišlapintų.