„Tikrasis moteriškumas atsiskleidžia tik šalia vyro, o tikrasis vyriškumas – šalia moters“, – įsitikinusi aktorė Valda Bičkutė. Taip ji kalba ir apie save, ir apie savo heroję Aurą, neseniai pasirodžiusią TV3 seriale „Pasmerkti 3“.

 

TV3_Pasmerkti_Valda_Bickute

V. Bičkutė džiaugiasi savo vaidmenimis: „Neigti – ne mano būdui. Ypač šiuo metu yra visko daug. Ir kino, ir teatro, ir televizijos.“ Teatre sukūrusi ne vieną įspūdingą vaidmenį V. Bičkutė pernai buvo išrinkta festivalio „Kino pavasaris“ geriausia aktore. Abejingų žiūrovų nepaliko ir jos vaidmenys kine, ypač – erotinės scenos režisieriaus Mario Martinsono filme „Tyli naktis“.

 

Seriale „Pasmerkti 3“ režisierius Saulius Balandis aktorei patikėjo aplinkybių įkaite tapusios gydytojos Auros vaidmenį. V. Bičkutė neabejoja, kad žmogui vardas duodamas ne šiaip sau, jis reiškia daug. „Aura skamba gražiai. Noriu, kad mano herojė tokia ir būtų – šviesi, mylinti gerietė, tiesiog nukenčianti dėl aplinkybių“, – sako Valda.

 

Bet kaip susiklostys aukštyn kojomis apvirtęs jos herojės gyvenimas ir kur nuves ugningo meilės romano su Lorensu (akt. Rolandas Boravskis) užuomazgos?

 

Aktorė neabejoja, kad gerų žmonių pasaulyje esama. Savo kailiu patyrė: kai į vieną vietą sukrenta daugybė netikėtų aplinkybių, likimo valdyti negali – jis valdo tave. Tačiau daugeliu atveju gali išgelbėti moteriškumas. „Tikra moteris žino, šalia kokio vyro reikia būti tam tikrose gyvenimo situacijose“, – juokauja naujoji serialo „Pasmerkti 3“ žvaigždė V. Bičkutė.

 

Serialą „Pasmerkti 3“ ir V. Bičkutės herojės gyvenimo vingiai laukia kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20.30 val. per TV3.

 

„Pasmerkti 3“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!