Pasaulinė ir socialinio tinklo „TikTok“ sensacija – jau lietuviškai! Visos trys dalys – „The Fine Print. Smulkiu šriftu“, „Terms and Conditions. Sutarties sąlygos“, „Final Offer. Galutinis pasiūlymas“ – skaitytojų jau pamėgtos ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje.

Dreamland millionaires_SPAUDAI_A6_be uzlaidu_page-0001

Ši knygų serija ne veltui sulaukė tokio pasaulinio susidomėjimo. Lauren Asher meistriškai paliečia skaitytojų širdis savo veikėjų įvairove, jų sprendimais ir pasirinkimais. Romanų veikėjų praeityje buvo ir sunkių, skaudžių įvykių, bet tai neužkirto kelio viską vainikuojančiai meilei. Skaitytojai džiaugiasi: „Siužetas, veikėjai, dialogai, juokingos scenos, meilės istorijos ir emociškai jaudinančios temos, kurias rasite jos romanuose, yra grynas džiaugsmas.“

 

Trys romanai – trys skirtingos poros, trys broliai, kurių gyvenimai negali būti skirtingesni!

 

„The Fine Print. Smulkiu šriftu“ sutinkame atrakcionų parkų, prodiuserinių kompanijų ir prabangių viešbučių paveldėtoją Rovaną ir griežčiausiam bosui turinčią įtikti Zarą… „Romane vaizduojamas atrakcionų parkas toks žavus, kad norėčiau jame atsidurti. Tai, kaip Lauren viską aprašo, yra tiesiog tobula!“ – sako skaitytoja Amazon.com.

 

Knygoje „Terms and Conditions. Sutarties sąlygos“, 2022-aisiais nominuotoje „Goodreads Choice“ geriausių meilės romanų kategorijoje, pasakojama pramogų imperijos generalinio direktoriaus ir jo asistentės Airisės istoriją. Skaitytoja atvirauja: „Žinokit, ši knyga turėjo viską, apie ką ir svajojau. Lūkesčiai visiškai pasiteisino. Nuo pat pirmos sekundės pajutau tik gerą knygos energiją – skaitydama išties jaučiausi laiminga. Maždaug 90 proc. knygos skaičiau išsišiepusi!!!“

 

Trečioje dalyje „Final Offer. Galutinis pasiūlymas“, 2023 m. nominuotoje „Goodreads Choice“ geriausių meilės romanų kategorijoje, skaitytojai seka žlugusio atleto Kalahano ir jo buvusios meilės Alanos gyvenimo vingiais. Anot atsiliepimų, tai – nuostabi serijos pabaiga, daugelis ją vadina savo mėgstamiausia dalimi iš visų trijų, todėl paskutinė dalis – tarsi vyšnia ant ir taip skanaus torto!

 

Lauren Asher sukurta sensacija ir tikru įvykiu meilės romanų skaitytojų bendruomenėje tapusi knygų serija nustebino net ir meilės romanų entuziastę, begalę romantiškų istorijų skaičiusią ir išleidusią, „Svajonių knygų“ leidyklos projektų vadovę Dainorą Balevičienę: „Man tai pirmoji išleista knyga, kuri pasaulyje sulaukė tokio didelio atgarsio, ją perskaičiusiųjų skaičius tikrai įspūdingas.“ Šiaip ar taip, susumavus visų trijų dalių „Goodreads“ vertintojų skaičių, gauname iš koto verčiantį rezultatą: vien šiame socialiniame tinkle Lauren Asher knygų seriją įvertino daugiau nei milijonas skaitytojų. Be to, ne kiekviena knyga gali pasigirti tokiu reitingu: trečią serijos dalį „Final Offer. Galutinis pasiūlymas“ puošia 4,24 iš 5 žvaigždučių reitingas. Solidu!

 

D. Balevičienė sako, kad prie knygos pasaulinės sėkmės neabejotinai prisidėjo ir išskirtiniai viršeliai, kuriais „Svajonių knygos“ nudžiugino ir Lietuvos skaitytojus: „Labai džiaugiuosi, kad turime visame pasaulyje pamėgtus šių knygų originalius viršelius. Jau vien į juos pažvelgus kyla lūkestis, kad knyga padovanos kelionę, kurioje pildysis drąsiausios gražios svajonės. Tai knygos, leidžiančios atitrūkti nuo paprastos kasdienybės rutinos ir dovanojančios daug džiugesio ir juoko kupinų minučių.“

 

Kuo gi gyvena pasaulinę sensaciją sukūrusi Lauren Asher? Turėdama itin lakią vaizduotę, ji laisvalaikį leidžia skaitydama ir rašydama. Jos svajonė – nukeliauti į visas vietas, kurias yra aprašiusi. Autorė dievina rašyti apie netobulus, bet artimus veikėjus, kurių negali nepamilti. Jai patinka dalintis greito veiksmo istorijomis, kuriose yra ir nevilties, ir aistros, ir didelė puokštė jausmų. Po darbo ji mėgsta naršyti „YouTube“, žiūrėti senas serialo „Parks and Recreation“ serijas, programėlėje „Yelp“ ieškoti naujų restoranų, bet galiausiai pasirinkti gerai pažįstamą favoritą. Geriausiai jai pavyksta dirbti po rytinės kavos, ir ji niekada neatsisakys pogulio.