Rankų darbo suknelės, tropiniai drugeliai, išskirtinis apatinis trikotažas, teisininkai, fotografai, kunigas… Lyg ir absoliučiai nesuderinami tarpusavyje reiškiniai. Tačiau tik ne parodos organizatoriams.

 

_DSC5343 (Small) _DSC5351 (Small) _DSC5356-Edit (Small)

 

Neries pakrantėje įsikūręs viešbutis Radisson Blu Hotel Vasario 3-4 dienomis alsavo meile, jaukumu ir pasiruošimu svarbiausioms gyvenimo šventėms. Kasmetinėje parodoje savo paslaugas ir produkciją pristatė renginių organizatoriai, fotografai, dekoratoriai, konditeriai, dizaineriai ir kt. Abi dienas podiumu žengė modeliai, pristatę įvairių prekės ženklų kolekcijas, pasirodė šokių bei muzikos kolektyvai. Patenkintos buvo ne tik akys, bet ir skonio receptoriai – parodos metu pristatytas abejingų nepalikęs špinatų ir mėlynių tortas.

 

_DSC5414 (Small) _DSC5436 (Small) _DSC5448 (Small)

 

Ši šeimos švenčių paroda buvo išskirtinė savo dėmesiu individualumui. Viena organizatorių, Edita Ramanauskaitė sako: ,,Manau, jog žymiai geriau yra išleisti 1000 eurų pusvalandžio įsimintinai ceremonijai, nei 20 000 eurų, paleistų į orą šventei, kurios niekas po kelerių metų net nebeprisimintų. Tad į tai buvo orientuojamasi renkantis ir parodos dalyvius, ir vietą.“

 

_DSC5498-Edit (Small) _DSC5620 (Small) _DSC5635 (Small)

_DSC5988 (Small) _DSC6016 (Small)

 

Svarbu paminėti, jog parodoje buvo kalbama ir apie tai, kas lieka už uždarų durų, nusimetus visus blizgučius. Renginio dalyvių laukė įvairūs seminarai: teisininkės Elenos Semionovos paliesta vedybų sutarties tema; psichoterapeuto Andriaus Kalugino pagalba atrandant darną poroje; vestuvių organizatorės Karolinos Meginytės įžvalgos, apie vestuvių rūpesčiais apkraunamus artimuosius. Taip pat, pirmą kartą parodoje dalyvavo ir kunigas, vyriausiasis policijos kapelionas Algirdas Toliatas, savo mintimis jau ne vieną spėjęs įkvėpti ir  pakylėti.

 

 

Nuotraukos fotografo Gabrieliaus Jauniškio.