Šio šeštadienio „Lietuvos mokyklų žaidynių laidoje“ – pažintis su dar viena olimpine sporto šaka – sunkiąją atletika, apie kurią išgirsite iš paties Lietuvos olimpinio prizininko Aurimo Didžbalio lūpų. Šių metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojęs sportininkas papasakos, kaip reikia taisyklingai kilnoti svorius ir kiek darbo reikia įdėti norint pasiekti aukštų rezultatų.

 

TV3_LMZ 1

 

Taip pat laidoje matysite, kaip prakaitą liejo ir rekordus gerino būsimi olimpiečiai iš Skaudvilės gimnazijos ir kaip sekėsi Ežerėlio pagrindinės mokyklos (Kauno r.) moksleiviams bandant savo taiklumą ir rankos miklumą smiginio varžybose.

 

TV3_LMZ 2

 

Dvyliktą sezoną skaičiuojančiose žaidynėse dalyvauja per 200 tūkst. moksleivių iš daugiau nei 1100 Lietuvos mokyklų. Į žaidynių programą įtrauktos net 24 sporto šakos: nuo legendinių estafečių „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ iki olimpinių sporto šakų – lengvosios atletikos ar krepšinio. Projekto tikslas – sportuojant ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų.

 

TV3_LMZ 3

 

Laidos vedėjas – gerai žinomas televizijos veidas, ekstremalaus sporto entuziastas Mindaugas Ponomariovas, daugeliui pažįstamas kaip Ozis.

 

TV3_LMZ 4

   

Projektą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Žaidynes organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

 

„Lietuvos mokyklų žaidynės” – kiekvieną šeštadienį 9.30 val. per TV6!