Didžiosios šventės įkvepia ne tik daryti gerus darbus, bet ir skatina neužmiršti savo šaknų bei puoselėti patriotiškus jausmus savo tėvynei. Todėl artėjant gražiausioms šeimyniškoms metų šventėms visi – maži ir dideli – patriotai, nusifilmavę naujoje „Singing Fish“ komedijoje „Patriotai“, džiaugiasi galėdami pristatyti pirmąjį filmo anonsą!

 

Ramūnas Cicėnas_Rimantė Valiukaitė_Arūnas Sakalauskas

 

2016 m. sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiančio filmo anonse ne tik pristatomi filmo personažai, bet ir atskleidžiamos pikantiškos bei juokingos filmo scenos.

 

Filme „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė ir kiti garsūs šalies aktoriai.

 

Ramūnas Cicėnas_Rimantė Valiukaitė_Arūnas Sakalauskas2

 

Ko gero, neįprasčiausias vaidmuo filme teko G. Savickui. Jis turėjo įkūnyti anglakalbį užsienietį Marko, kuris Lietuvoje ieško savo šaknų.

 

„Nežinau kodėl, bet man patriotizmas asocijuojasi su šeima. Vis tiek gyvenime svarbiausias dalykas yra šeima. Man atrodo, kad kuo tu turi didesnę šeimą, tuo tau sunkiau būti nepatriotiškam“, – apie filmą kalbėjo aktorius.

 

Ramūnas Cicėnas_Rimantė Valiukaitė_Arūnas Sakalauskas3

 

Giedrius tikino, kad naujame filme, kurio scenarijų rašė žinomas dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius, bus visko.

 

„Filme tikrai bus netikėtų kadrų ir sprendimų. Patriotizmas bus parodytas visai per kitą pusę nei yra įprasta. Yra tokių režisūrinių sprendimų, kurie man pasirodė keistoki, bet kartu ir labai įdomus. Tai bus labai keistas filmas. Jame tikrai bus geros šyzos“, – juokdamasis pasakojo aktorius.

 

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

 

O dabar jūsų dėmesiui – filmo „Patriotai“ anonsas:

 

 

Taip pat siūlome prisiminti ir praėjusios savaitės vaizdo įrašus:

Filmo tyzeris:

 

 

G. Savicko ir R. Cicėno nesusipratimas -

 

 

A. Sakalausko kelionė per upelį -

 

 

G. Savicko ir A. Sakalausko bučiniai -