Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų, dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė šiandien gyvena, kaip pati sako, savo svajonėje. Jau šiandien, sekmadienį, sėkmingo gyvenimo ir laimės receptu moteris pasidalins TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“, kur atvirai pasakos apie išmoktas pamokas, laimingos santuokos paslaptis ir mylimą sūnų.

 

1 (1) (Medium)

 

Energinga ir visada veikli O. Pikul-Jasaitienė prieš 10 metų pradėjusi savo muzikinę karjerą, populiarumu nesiskundžia ir šiandien. Atvirais sceniniais drabužiais ir gundančiomis kūno formomis sudrebinusi pramogų pasaulį dainininkė pasakos,  kad scena yra jos didysis hobis.

 

2 (1) (Medium)

 

„Mums buvo labai paprasta ir lengva įsiveržti ir būti pastebėtoms. Mes buvom pirmosios taip drąsiai ir naglai įnešusios į sceną pakankamai atvirą įvaizdį. Dabar jau tuo nenustebinsi“, –  apie „Olialia“ projektą pasakos O. Pikul-Jasaitienė.

 

5 (Medium)

 

Drąsiu ir seksualiu įvaizdžiu išgarsėjusiai atlikėjai neišvengiamai tenka susidurti su skirtingu visuomenės vertinimu, tačiau laidoje „Raudonas kilimas“ O. Pikul-Jasaitienė tikins, kad per tiek metų išmoko atsirinkti, kieno nuomonė yra svarbi. „Aš neskaitau, ten yra šiukšlės“, –  apie bjaurius komentarus internete kalbės žinoma moteris.

 

9 (Medium)

 

Daug veiklų turinti moteris atskleis, kad šeima jai – pirmoje vietoje. Jau ketverius metus santuokos su krepšininku Simu Jasaičiu skaičiuojanti O. Pikul-Jasaitienė laidoje pasidalins savo laimingos santuokos receptu ir laidos žiūrovams pasakos, kaip rūpinasi šeimos židiniu.

 

10 (Medium)

 

O. Pikul-Jasaitienė prisipažins, kad mylimasis labai gerai išmoko tvarkytis su jos nelengvu charakteriu. „Vyras paskutiniu metu moka labai gražiai nugesinti viską“, –  apie įveiktas krizes atviraus krepšininko žmona.

 

„Manau, normalu kartais vienas kito šiek tiek pavydėti, pasijaudinti kažkokiais momentais, papurkštauti. Bet tai juk nėra blogai. Tai net įrodo, kad tarp mūsų viskas yra tvarkoje ir kad tie jausmai – labai geri ir dar karšti vienas kitam. O be jų gi nebūtų nei santuokos, nei vaikučio, nei šitiek metų kartu“ , –  apie gyvenimiškas situacijas pasakos žavi šviesiaplaukė.

 

Kokias svarbiausias gyvenimo pamokas išmoko O. Pikul-Jasaitienė? Kokia dainininkės sėkmingos santuokos paslaptis? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

 

 „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!