Gero humoro jausmo nestokojantis televizijos laidų vedėjas ir humoristas Vitalijus Cololo sulaukė itin netikėtos staigmenos. Naujo ir intriguojančio televizijos realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyviai surengė ypatingą siurprizą projektui diriguojančiam humoristui. Padedami TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ komandos paruošė gardžius pusryčius, apie kuriuos pats Vitalijus nežinojo nieko.

 

IššŪKIS kaime dalyviai_tomasfoto.lt

   

Realybės šou dalyvių surengta netikėta staigmena V. Cololo buvo itin patenkintas. „Aš mėgstu siurprizus. Pirma nustembu, bet po to labai džiaugiuosi. Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad visi susibėgome čia, kad jie dabar valgo“, – šeštadienio rytą kulinarinėje laidoje juoksis humoristas.

 

TV3_IssUkis_kaime_tomasfoto.lt

 

Vieno pagrindinių realybės šou prizo naujo automobilio steigėjų „AutoRENT24“ ofise ankstų rytą susirinkę didelio susidomėjimo sulaukusio realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyviai buvo nusiteikę itin linksmai, padėjo ruošti maistą ir nekantravo paragauti profesionalaus šefo Reinaldo Janonio ruošiamų skanėstų. Mat kaime, kur vyko projekto filmavimas, jų mitybos įpročiai buvo visai kitokie.

 

Virtuvės istorijos_Sandra Daukšaitė-Petrulienė_stop kadras Virtuvės istorijos_staigmena V. Cololo_stop kadras

 

Dešimt realybės šou dalyvių buvo apgyvendinti sename kluone, kur kiekvieną dieną nuo pat ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro turi dirbti sunkius ūkio darbus ir įveikti ekstremalias užduotis. Ne ką mažesnis iššūkis šou dalyviams ir maisto gamyba. Kiekvieną savaitę jie turi prasimaitinti vos už 50 eurų. Tad kulinarinėje laidoje šou dalyviai iškėlė tikrą puotą.

 

Virtuvės istorijos_staigmena V. Cololo_stop kadras2

 

„Mūsų realybės šou ne toks kasdieninis, nebanalus. Be abejo, maistas… Ne visą laiką valgai tai, ką nori valgyti ir jo tiek sočiai neprivalgysi. Reikia visiems dalintis“, – gamindamas maistą juoksis projekto dalyvis, palangiškis Rokas Žulkus.

 

Virtuvės istorijos_staigmena V. Cololo_stop kadras3

 

Dainininkė ir žurnalistė Monika Ostrenkova paklausta, ar V. Cololo juos gerai maitina, šmaikštaus, kad pats vedėjas veikiausiai valgo skaniau: „Nemanau. Aš vis tiek manau, kad jis valgo skaniau, negu mes.“

 

Virtuvės istorijos_staigmena V. Cololo_stop kadras4

 

Kalbėdamas apie nuo pat pradžių didelio žiūrovų dėmesio sulaukusį projektą V. Cololo džiaugsis sėkminga pradžia ir intriguodamas žiūrovus žadės dar daugiau siurprizų: „Dar tik pati pradžia, jie visai ne už ilgo pradės kiekvienas atsiskleisti, pradės, kaip sakant, išlindinėti blogis iš vidaus, pradės iš proto kraustytis.“

 

Virtuvės istorijos_staigmena V. Cololo1_stop kadras

 

Linksmą ir atvirą realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvių ir vedėjo V. Cololo interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų iš laidos vedėjos Sandros Daukšaitės-Petrulienės ir šefo R. Janonio lūpų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Vitalijus Cololo ir Jonas Pranaitis_TOMASFOTO.LT

Vitalijus Cololo_tomasfoto.lt

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!

 

Nuotraukos: tomasfoto.lt