Populiariausio TV3 vasaros realybės šou  gyvenimas jau nusistovėjo – į dvi komandas suskirstyti dalyviai dėl didesnės apyvartos pluša baruose, vienas su kitu susipažino, rodo pirmasias simpatijas ir antipatijas. Tačiau vandenį sudrumsti gali netikėta naujiena – praėjusių metų dalyvis Renaldas savo Facebook paskyroje pasidalino paslaptinga užuomina.

 

Asm-arcyvas_1 (Small)

 

Praėjusią vasarą linksmuolis kaimietukas Renaldas daugeliui įsiminė savo neblėstančia šypsena ir užkrečiančia nuotaika bei charizmatiškumu ir galbūt būtent dėl šios priežasties tapo vienu iš projekto finalistų – nuoširdumu ir paprastumu papirko visų žiūrovų širdis.

 

Asm-arcyvas_2 (Small)

 

Šiandien visus savo gerbėjus socialinio tinklo Facebook paskyroje Renaldas nustebino netikėta žinute – paskelbė, kad jis vėl grįžta į realybės šou „2 Barai“.  Įsiamžinęs prie baro, kuriame dirba, vaikinas tikino grįžtantis į realybės šou. „Joninės praėjo, vasara po biški įsibėgėja, „2 Barai“ – ne išimtis. Ką gi, chebryte… Nusprendžiau, šiais metais vėl einu į „2 Barus“! Greit pasimatysime“, – socialinėje erdvėje po nuotrauka skelbė buvęs realybės šou dalyvis.

 

fotoPRO_0132m (Small)

 

Projekto kūrėjai kol kas tokio paslaptingo Renaldo akibrokšto nekomentuoja. Kodėl vaikinas socialiniame tinkle pasidalino tokiu intriguojančiu įrašu? Ar pernai projekto finalistu tapęs Renaldas vėl taps „2 Barai“ dalyviu ir kovos dėl nugalėtojo vardo?

 

TV3 nuotr. (Small)

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių, ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!