Choreografą Jurijų Smoriginą iš TV ekranų daugelis pažįstame kaip kandų ilgaliežuvį, kuris visada pasako viską, ką galvoja – net jei tai gali kitą žmogų ir užgauti. Tačiau LNK ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu“ J. Smoriginas netikėtai parodė ir savo jautriąją pusę.

 

Jonas ir Jurijus 1

 

Sekmadienį J. Smoriginas kartu su Jonu Nainiu turės pademonstruoti, ką sugeba už baro – tiesa, vyrams teks ne tik pilstyti gėrimus, bet ir išmokti žongliruoti buteliais, stiklinėmis, ir atlikti kitus įspūdingus triukus su baro įrankiais. Paklaustas, kaip sekasi dirbti su naujuoju partneriu, J. Smoriginas pribloškė savo nuoširdžiu atsakymu.

 

„Aš labai džiaugiuosi, nes aš prieš save parklupdžiau abu „radistus“. Aš žinau, kad „radistai“ nemėgo manęs, bet dabar jie mane jau pamėgo. Įsimylėti gal dar neįsimylėjo, juk jie abu heteroseksualūs, bet jie suprato, kad kandus liežuvis ne visada yra blogas liežuvis. O Jonas man dabar yra kaip sūnus, aš jį saugosiu, gerbsiu ir dar stengsiuos įkrėst proto“, – žiūrėdamas į kamerą atsakė J. Smoriginas.

 

Jonas ir Jurijus 2

 

Pats J. Nainys neslepia nuostabos dėl tokio jausmų pokyčio – anksčiau J. Smoriginas, filmavimo aikštelėje sutikęs J. Nainį, neslėpdavo antipatijų. „Anksčiau, kai dalyvavome šokių projekte, jis manęs nekentė, nuolat duodavo tik kuolus, nesvarbu, kiek besistengčiau. O dabar – tokia didžiulė meilė, apkabinimai… nu faina, džiaugiuosi“, – lengvai sutrikęs dėl tokio maestro jausmų proveržio atsakė J. Nainys.

 

Šiuo metu tiek J. Nainys, tiek ir J. Smoriginas po dviejų laidų turi surinkę po 5 taškus iš 8 galimų, o lyderiauja 7 taškus surinkusi Irena Starošaitė. Ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu“ žiūrėkite jau šį sekmadienį, 19:30, per LNK.