Kuri iš šių žinomų moterų – Natalija Bunkė ar Justė Arlauskaitė-Jazzu – uždirba daugiau? Toks netikėtas klausimas nuskambės šio trečiadienio vakaro žaidime „Moterys prieš vyrus“. „Tikrai Natalija“, – sakys Vilija Matačiūnaitė. Su atlikėjos nuomone sutiks ir kitos moterų komandos narės – aktorė Neringa Nekrašiūtė ir dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė. Nors visos jos pasirinks N. Bunkę, komandos kapitonė ir laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė turės kitą variantą.

 

Nuotrauka

Jono Nainio paklausta, kodėl nesutinka su savo komanda, Nijolė įvardins koncertinius turus – moters nuomone, tūkstantines minias didžiausiose šalies arenose sutraukianti Jazzu turėtų uždirbti daugiau. Tiesa, V. Matačiūnaitė svarstys, kad šimtas vyrų, atsakiusių į klausimą, jį galėjo suprasti kitaip – ne kiek uždirba moteris, o jos vyras, todėl ir pasirinko N. Bunkę. „Aš sakyčiau kitaip, bet trys prieš vieną…“ – sprendimą priims Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

 

LNK žaidimų šou „Moterys prieš vyrus“ metu nuskambės dar daugiau intriguojančių klausimų ir stebinančių atsakymų. Kiek moterų su vyru miega skirtingose lovose? Atsakymas privalės būti pateiktas procentais, galima paklaida – 10 proc. Tokią užduotį išgirdęs grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas papasakos savo istoriją. „Dabar kažkaip padažnėjo tos naktys, kai pradėjau knarkti, – juoksis jis. – Sunku atsakyt, nes kartais būna, kad knarkiu, bet ji vis tiek išmiega.“

 

Laidoje „Moterys prieš vyrus“ šį trečiadienio vakarą dalyvaus dainininkas, grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas, žurnalistas Orijus Gasanovas, dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė, aktorius ir jos mylimasis Mantas Bendžius, BTV projekto „Dainuok mano dainą“ dalyvė Neringa Nekrašiūtė ir dainininkė Vilija Matačiūnaitė. Intriguojantis žaidimų šou su Jonu Nainiu ir Nijole Pareigyte-Rukaitiene priešakyje – jau šį trečiadienio vakarą, 20:30 val., per LNK.