„Nors boksas įprastai įsivaizduojamas kaip vyriška sporto šaka, sveikatingo bokso treniruotėse dažnai susirenka daugiau moterų nei vyrų“, – tvirtina TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ pašnekovas, fitbokso treneris Martynas Grenda.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_fitbokso_treniruote

 

Laidos vedėja Vlada Musvydaitė taip pat nusprendė išmėginti šią treniruočių rūšį ir, regis, ją pamėgo per pirmąsias penkias minutes:„Martyno treniruotė man taip patiko, kad nenorėjau, jog ji baigtųsi! Tiesa, trokštantiems greitai pastebėti kūno išvaizdos pokyčius ar siekiantiems sparčiai sumažinti kūno apimtis, teks treniruotis gana intensyviai: bent porą mėnesių po 3 ar 4 kartus per savaitę. Tačiau fitboksas yra ne vien puikus pasirinkimas iškrovai ar figūros dailinimui, tai išties smagus užsiėmimas“.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_fitbokso_treniruote_2

Lietuvos sporto universiteto dėstytoja Simona Pajaujienė, laidoje vertinanti trenerių profesionalumą, Martynui priekaištų neturėjo, tačiau netruko pabrėžti, jog fitboksas labiausiai tiks fiziškai pajėgiems žmonėms. Taigi, kiek energijos reikės tokiai treniruotei? Kaip taisyklingai boksuotis ir kokius funkcinius pratimus galima įtraukti į šią treniruotę? Visa tai artėjančioje laidoje jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. aptars sveikatingumo bokso atstovas.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_fitbokso_treniruote_3

 

Dar viena, pavasarį ypatingai aktuali tema – vitaminų trūkumas ir jo žala grožiui. Avitaminozė, šiuo metų sezonu tampanti daugelio žmonių problema, ne tik išsekina organizmą, bet ir kenkia plaukų grožiui bei nagų tvirtumui. Kokiu maistu o, tiksliau, kokiais vitaminais derėtų praturtinti savo organizmą, kad reikalingų medžiagų trūkumas nekliudytų sveikai ir gražiai išvaizdai bei savijautai, laidoje pasakos mitybos specialistas Artūras Sujeta.

Kuo naudingas fitboksas ir kaip taisyklingai atlikti šios treniruotės pratimus? Kokie vitaminai pavasarį gali išgelbėti ne tik savijautą, bet ir grožį? Atsakymai į visus aktualiausius mitybos ir sporto klausimus – jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. TV3 televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“.

 

 „Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!