Rytoj, trečiadienį, 20.00 val. TV3 televizijos žiūrovai pamatys jau trečiąją laidą „Svogūnų Lietuva“. Iki ašarų juokingame šou laukia laidos vedėjų – Arūno Valinsko ir Monikos Vaičiulytės – aštrūs klausimai, politikos apžvalgininko Antano Nedzinsko antros pusės paieškos ir nuotaikingi muzikiniai pasirodymai.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas_pimpackiukas

 

Rytoj ypatingai stebins ir pats A. Valinskas Apdovanojimų ceremonijoje dalyvaujantys svečiai įpratę pramogų pasaulio senbuvį matyti vilkintį solidų kostiumą ir linkę atsakinėti į jo užduodamus ne itin nepatogius klausimus. Tačiau trečiojoje laidoje „Svogūnų Lietuva“ Arūnas nustebins visus – laidos dalyvius, TV3 žiūrovus ir net savo žaviąją kolegę, aktorę M. Vaičiulytę.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas_pimpackiukas_2

 

Vieną iš keturių svogūnų apdovanojimų įteiks pats A. Valinskas. Tai jis padarys itin žaismingai – įsijautęs į geltonojo animacinio filmo herojaus – pakaliko – vaidmenį. Prisistatęs Didžiuoju Pimpačkiu laidoje jis ne tik per dantį trauks apdovanojimą gavusią įžymybę, bet ir prisijungs prie scenoje dainuojančių ir šokančių herojų – pakalikų, visuomenėje vadinamų „pimpačkiukais“.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas_pimpackiukas_3

 

Ar tik A. Valinskas neužsitrauks supermamų, kurioms nepatiko „pimpačkiukų“ pavadinimas, rūstybės?

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas_pimpackiukas_4

 

Kaip solidžiajam A. Valinskui sekėsi įsijausti į geltonojo animacinio personažo vaidmenį ir ką apie tai manė į „Svogūnų Lietuvos” studiją pakviesti svečiai, bus atskleista jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val.

 

 TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas_pimpackiukas_5

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 per TV3!